Zápis ze schůzky rodičů 2016/2017

Publikováno: 15. 10. 2016

Stručný zápis ze schůzky rodičů pro ty, co se nemohli dostavit (nebo se na to prostě vykašlali). Snad tak předejdeme spoustě dotazů, nejasností nebo i sporů v průběhu sezóny

Naši lektoři

Asi Vás zajímá kdo se bude o Vaše děti v letošním roce starat... Profily našich lektorů najdete zde.

Rozvrh

Aktuální rozvrh hodin je zde. Protože jednotlivé lekce na sebe často navazují, je potřeba přicházet s předstihem, aby se děti stačily převléct a na hodinu už byly nachystané

Mini Street

Letošní rok jsme otevřeli zcela novou hodinu Mini Street. Jde o hodinu pro nejmenší děti, neděláme si ambice na žádné soutěže. Spíše jde o přípravku na street pro další roky...

Best Age

Best Age jsou hodiny pro rodiče a dospělé, které u nás mají již dvouletou tradici (Letos to bude třetí rok) a účastníme se i republikové soutěže. Pokud máte zájem, přijďte se na nás podívat a také si trsnout.

Oblečení

Na hodiny choďte ve vhodném, vkusném oblečení. Na parket něco úplého, na street můžou být tepláky. Vlasy svázat do culíku.

Omluvenky

Pokud se tanečník/tanečnice nemůže dostat na trénink, dejte prosím vědět předem přes SMS, email, telefon...

Pokud je to jen trochu možné, je dobré se přijít na trénink alespoň dívat... i tím toho spoustu pochytí.

Individuální tréninky

Pokud po nemoci (nebo i z jiného důvodu) tanečník nestíhá ostatním, může se s někým domluvit na individuálním tréninku a využít naše sály (pokud je tam zrovna volno - mrkněte na rozvrh)

Týden otevřených sálů

V každé hodině na děti dohlíží zkušená lektorka, někdy i s pomocníkem...

Pokud chcete vidět, jak hodiny probíhají, můžete se přijít podívat během týdne otevřených sálů.

Úroveň tanečníků

Máme letos asi nejvíce dětí v historii a v jedné lekci se nám tak míchají zkušení tanečníci, kteří u nás tancují již několik let, s těmi co teprve začínají... Pro ty je to velká šance se od těch zkušenějších něco přiučit, na druhou stranu se také musí o to víc snažit, aby byli vybráni a postaveni na soutěže...

Bar

Na začátku hodiny budou mít děti možnost koupit si v našem "baru" pití nebo malou sladkost.

Pro rodiče bude na baru zásoba kávy a čaje... a také pokladnička. Necháme Vás si udělat kávu nebo čaj podle libosti, a Vy nám na oplátku přispějete do kasičky na další zásoby.

Víkendové tréninky

Před soutěžní sezónou je potřeba počítat i s víkendovými tréninky, kde se "ladí forma" :) . Tyto tréninky navíc jsou pro Vaše děti zdarma.

Soustředění

S tanečníky také pravidelně jezdíme na soustředění, kde se několik dní intenzivně věnujeme jen tanci...

Zimní soustředění

Na zimní soustředění využíváme pololetních prázdnin, aby tanečnice zameškali co nejméně ze školy... Termín a více informací budeme postupně doplňovat v kalendáři.

Letní soustředění

Po prázdninách je potřeba se znova rozhýbat, proto pravidelně jezdíme i na letní taneční soustředění vždy v druhé polovině srpna.

Kostýmy

Na každou soutěžní choreografii šijeme tanečníkům originální kostýmy. Na kostýmy se platí záloha 500Kč (na každou choreo) do konce listopadu. O doplatek se pak ještě přihlásíme :)

Soutěže

Pravidelně se účastníme tanečních soutěží. Každý rok jezdíme na Festival tanečního mládí, který pořádá Svaz učitelů tance. Dále se účastníme i několika menších soutěží, aby si tanečníci více zatancovali a mohli více zúročit celosezónní snahu.

Startovné

Protože účast na soutěžích něco stojí (startovné, doprava) vybíráme vždy dopředu zálohy a na konci sezóny provedeme vyúčtování a dorovnáme případné přeplatky nebo nedoplatky. Až budeme zálohy vybírat, informace budou zde na webu a na Facebooku.

Autobusy

Na většinu soutěží máme objednaný společný autobus, který se musí zaplatit. Proto musí všichni tanečníci jezdit autobusem s námi (pokud ne, cenu autobusu mu i tak naúčtujeme.

Šaty na prostorovky

Tanečníci mají možnost si objednat "prostorovkové šaty", aby byli na soutěžích pěkně sjednocení... Cena bude 300 - 500Kč

Vystoupení

Každý rok vystupujeme s některými choreografiemi na plesech a společenských akcích.

Platby

Pár slov k platbám:

  • Plaťte včas... Předběžné termíny většiny plateb najdete zde a také o nich informujeme na Facebooku i v aktualitách zde na webu.
  • Posílejte platby samostatně - rozdělujte je podle školného, zálohy na kostýmy, zálohy na soutěže, soustředění apod...
  • Popisujte platby - pište nejen co platíte, ale i za koho - jen z čísla účtu se to špatně poznává...

Akce

V průběhu roku pravidelně pořádáme několik akcí pro děti i rodiče

  • BUBU Show - strašidelný karneval pro děti
  • Vánoční koncert - ukázka co se naši tanečníci naučili za těch pár měsíců mezi začátkem výuky a Vánoci
  • Závěrečný taneční koncert - ukončení taneční sezóny na které si tanečníci připravují vlastní vystoupení

Sponzorské dary

Sponzorským darům se nebráníme... Nemusí to být peníze. Někdy se najde třeba nepotřebný kus nábytku který by nám pomohl zpříjemnit EDEN, někdo zas třeba může pomoci s materiálem na rekvizity...

Sledujte informace

Všechny informace je možné najít na našem webu a také je přidáváme do skupiny na Facebooku. Tak to pravidelně kontrolujte, ať Vám nic neunikne...