Kalendář

Zobrazuji starší události. Aktuální události zde

Středa 13. 04. 2011

Změna rozvrhu

15:30 - 18:00 -> Street
16:00 - 17:00 -> Mini
17:00 - 18:30 -> Parket V1
18:30 - 19:30 -> Show V2

Čtvrtek 14. 04. 2011

Změna rozvrhu

18:00 - 19:30 -> Street

Pátek 15. 04. 2011

Změna rozvrhu

15:00 - 17:00 -> Street
17:00 - 17:30 -> Parket V2 (Jamelia)
17:30 - 18:30 -> Parket V2 (Mala skupina)
18:30 - 19:30 -> Show V2

Sobota 16. 04. 2011

Region SUT

Mohelnice

všechny nové choreografie

Úterý 26. 04. 2011

Seminář

16:30 - 18:00 -> Malá skupina
od 18:00 -> Voda

Středa 27. 04. 2011

Seminář

17:30 - 19:30 -> Show V2

Čtvrtek 28. 04. 2011

Seminář

17:30 - 18:30 -> Les paradis (Malá skupina V1)

Pátek 29. 04. 2011

Seminář

15:00 - 16:30 -> Malá skupina
16:30 - 18:00 -> Show V2

Neděle 01. 05. 2011

Taneční skupina roku

Mistrovství Čech juniorů (Moravě, Les Paradis)

Úterý 03. 05. 2011

Tréninky

17:00 - 19:30 V2 (individuál)

Středa 04. 05. 2011

Tréninky

15:30 - 17:30 -> Parket V1, Mini, Street
17:30 - 19:30 -> Show V2, Street (Denisa)

Čtvrtek 05. 05. 2011

Tréninky

16:00 - 17:00 -> Show V1
16:00 - 17:30 -> Street V2
17:00 - 18:30 -> Parket V1
18:30 - 19:30 -> Malá skupina V2

Pátek 06. 05. 2011

Tréninky

10:00 - 13:00 -> Show V2
14:00 - 15:30 -> Parket V1 15:00 - 16:00 -> Show V2
16:00 - 17:00 -> ParketV2, Mini
17:00 - 18:00 -> Malá skupina V2
18:00 - 19:30 -> Street V2, Street Denisa

Sobota 07. 05. 2011 - Neděle 08. 05. 2011

MČR SUT

Žďár nad Sázavou

Všechny choreografie

Rozpočet nákladů

  • Doprava 280 kč
  • Ubytování a snídaně 210 kč
  • Startovné na 2 dny 200 kč
Částku vybíráme v hotovosti v Edenu nejpozději do úterý 3.5. 2011.

Propozice

Odjezd od z Wolkerovy ulice (naproti H Clubu) v 7:30

Pátek 20. 05. 2011

Seminář

od 15:00 Parket V1 (For children) + V2 (choreografie na neděli)

Neděle 22. 05. 2011

HOT Dance 2011

Valašské meziříčí

Vystupují: For children, Les paradis, Not anymore, Jen tak pro sebe a street When I grow up

Pondělí 23. 05. 2011

Seminář

16:30 - 18:30 -> povinný trénink V1 + V2

Čtvrtek 26. 05. 2011

Trénink

17:00 - 18:30 -> Jamelia

Sobota 28. 05. 2011

Československo má talent

Casting

Les paradis

Ostrava

Pondělí 30. 05. 2011

Trénink

16:30 - 18:30 -> Zkoušky

Středa 01. 06. 2011

Trénink

Od 17:00 -> V1 + V2

Středa 01. 06. 2011

Vystoupení na MŠ Mozartova

15:30

Vystupují: Vyčůrat a spát

Čtvrtek 02. 06. 2011

Školní akademie ZŠ Majakovského

Vystupuje: For children

Čtvrtek 02. 06. 2011 - Pátek 03. 06. 2011

Prostějovský veletrh zábavy

Vystupují všechny letošní choreografie

Čtvrtek, pátek dopoledne

Neděle 05. 06. 2011

Karneval v ulicích

Akce rádia Čas, Kolářovy sady od 13:00

Choreografie: When I grow up, dalši budu upřesněny po domluvě s tanečníky

Sobota 11. 06. 2011

Tréninky

Od 10:00 -> Všechny letošní choreografie V1 + V2

Pátek 10. 06. 2011 - Sobota 11. 06. 2011

Noc freedance

Neděle 12. 06. 2011

Přehlídka podiových skladeb

Prostějov

Všechny choreografie

Pondělí 13. 06. 2011

Trénink

16:30 - 18:30 -> Trénink na zkoušky

Úterý 14. 06. 2011

Trénink

16:00 - 18:30 -> Les paradis (Skupina roku)

Středa 15. 06. 2011

Trénink

16:00 - 18:30 -> Voda (Skupina roku)

Čtvrtek 16. 06. 2011

Závěrečný koncert

Generálka pro tanečníky

Pátek 17. 06. 2011

Závěrečný koncert

Pro veřejnost

Sraz všech tanečníků ve 16:00, V2 už v 14:00

Program

Neděle 19. 06. 2011

Taneční skupina roku - MČR juniorů

Mistrovství ČR juniorů (Moravě, Les Paradis) soutěže Taneční ksupina roku

Praha

Čtvrtek 23. 06. 2011

Trénink

16:00 - 17:30 -> Pšššt (Show V1)

Pátek 24. 06. 2011

Trénink

16:00 - 17:30 -> Not anymore (Jamelia)

Sobota 25. 06. 2011

Vystoupení na Zumba Party

Vystupuje: Not anymore (Jamelia) a When I grow up (hip hop)

Sobota 25. 06. 2011

Hodové vystoupení

na hodech v Tištíně

Vystupuje: Pšššt

Pondělí 11. 07. 2011 - Středa 20. 07. 2011

Příměstský tábor 2011

Turnusy

  • 11. 7. - 15. 7.
  • 18. 7. - 22. 7.
  • 25. 7. - 29. 7.

Více informací zde

Čtvrtek 18. 08. 2011 - Sobota 27. 08. 2011

BUBU CAMP

Letní dětský tábor

Informace a přihlášky

Plakát BUBU Camp

Pondělí 12. 09. 2011

Trénink HIP HOP

od 17:00 s Pípou

Pondělí 05. 09. 2011 - Neděle 18. 09. 2011

Zápis na školní rok 2011/2012

Zápis probíhá každý všední den v EDENu v době od 17:00 do 18:30, nebo využijte telefon 777 725 426, email aaa5678@gmail.com nebo online přihlášku.

Bereme zájemce do všech věkových kategorií a tanečních stylů, nabízíme hodiny i v centru města

Nově také lekce ZUMBY pro děti i dospělé

Pondělí 19. 09. 2011

Zahájení taneční výuky

v TS FREE DANCE

Středa 28. 09. 2011

Den otevřených dveří

Stále ještě váháte jestli se přihlásit nebo ne? Víte že chcete tancovat, ale nevíte který styl Vám bude nejvíce vyhovovat?

Přijde se podívat, poradit, vyzkoušet...

A co můžete očekávat?

  • taneční lekce pro nejmenší i trochu větší děti
  • malování na sklo, korálkování, batikování v naší výtvarné dílně
  • street dance pro všechny ( ukázková hodina)
  • taneční hodina ve stylu jazzu a moderny
  • taneční minifilmečky TS FREE DANCE :)
  • míchané nápoje, kávičku a sladkosti na baru
  • DFY ( dance for you) nová taneční hodina pro dospělé
  • ZUMBA pro děti i dospělé ( ukázková hodina)
  • minidiskotéka pro děti i jejich rodiče :)

Pátek 30. 09. 2011

Změna rozvrhu

Parket V2 => 15:00 - 16:00

Show V2 => 16:00 - 17:00

Street => 17:00 - 18:00

Pondělí 05. 09. 2011 - Pátek 30. 09. 2011

Zápis na školní rok 2011/2012

Zapsat se můžete přes telefon 777 725 426, email aaa5678@gmail.com nebo online přihláškou.

Bereme zájemce do všech věkových kategorií a tanečních stylů, nabízíme hodiny i v centru města

Nově také lekce ZUMBY pro děti i dospělé

Pátek 30. 09. 2011

ZUMBA Párty

Pátek 30. 09. 2011 - Neděle 02. 10. 2011

BURZA - BAZAR dětského oblečení a potřeb

Bude zima, bude mráz :) !!!!!!! :D a proto........

Přineste oblečení a potřeby pro děti. které už nepotřebujete, nebo je chcete prodat ( ne ty děti, ale ty věci :D ) a přijďte si něco vybrat, krásného a potřebného za skvělé ceny pro ty Vaše nejmilejší ratolesti ......

Příjem Vašeho oblečení v pátek 30.9. od 9 do 17 hodin

Burza

  • v sobotu 1. 10 od 9 do 17 hodin
  • v neděli 2. 10. od 14 do 17 hodin.

občerstvení zajištěno, možnost dětské herny na hlídání Vašich dětí

Těšíme se na Vás

Sobota 08. 10. 2011

Dance project "Art of Being"

Zveme vás na první dance battle s názvem ART OF BEING v Prostějově. Tahle premiérová akce spojena s výstavou pouličního umění, fotek, filmů, grafitů a jiných prací talentovaných mladých umělců se snaží povzbudit street dance a hip hopovou kulturu v Olomouckém kraji. Takže jestli máte ten stejnej záměr tak sdílejte a doražte:)

Neděle 09. 10. 2011

Vystoupení

Vystupuje: Jamelia a Hip Hop

Sraz v 8:45 u haly sportcentra

Pátek 14. 10. 2011

Pátek čtrnáctého

Z technických důvodů bude premiéra přesunuta na pátek 25. listopadu

Neděle 16. 10. 2011

Zahájení tanečních pro dospělé

Začátek v 16:30

Středa 19. 10. 2011

Schůzka rodičů

Od 17:30 pro všechny věkové kategorie výběrových skupin

Středa 26. 10. 2011 - Pátek 28. 10. 2011

Podzimní prázdniny 2011

V době podzimních prázdnin se ruší treninky v tanečním studiu FREE DANCE

Sobota 05. 11. 2011 - Neděle 06. 11. 2011

Pocta Freddiemu Mercurymu

V listopadu uplyne 20 let od doby, kdy zemřel Freddie Mercury. Tomuto výročí bude věnována naše vzpomínka. Přijďte se podívat na plakáty a fotografie Freddieho Mercuryho a skupiny Queen, poslechnout si jejich hudbu a podívat se na jejich koncerty.

Sobota 12. 11. 2011

Zumba Party s Manuelem z Mexika, Evčou a Olinkou

Zumba která tu ještě nebyla

3 lektoři:jedním z nich je nejlepší Zumba Lektor Mexika Manuel, a spolu s ním Eva Mutňanská a Olga Šídlová, které jsou také famozní.

Vstupné 150kč za 3 hodiny nejlepší Zumba párty

12. 11. 2011 od 18:00

Vstupenky můžete zakoupit v Lešanech a Kostelci na hodinách Olgy i Lenky, v Edenu, a na hodinách Evy v Jitřence.

Nenechte si to ujít. Manuel poprvé u nás v Prostejově!!!

Samozřejmostí bude i bohatá tombola, otevřený bar a vyborná společnost :-)
Kapacita sálu je omezená. Doporučujeme zakoupit lístek v předprodeji.

Čtvrtek 17. 11. 2011

Semináře

09:30 - 11:30 => V1 Parket
09:30 - 11:30 => V2 Parket
11:30 - 13:30 => Trénink na Miss Pv

Pátek 18. 11. 2011

Vystoupení na večírku

MŠ Mozartovy

Sobota 19. 11. 2011

Vystoupení

na soukromé akci

Sobota 19. 11. 2011

Semináře

09:30 - 11:30 => V2 Show

Pátek 25. 11. 2011

Pátek čtrnáctého

Premiéra bude přesunuta na 19. 12. a bude součástí našeho Vánočního koncertu z důvodu rozvěcení Prostějovského Vánočního stromu

Neděle 27. 11. 2011

BUBU Show 2011

Velký taneční karneval kouzelných strašidýlek a strašidel, tance, dobrůtek, soutěží a dárků pro všechny děti a jejich rodiče.

V průběhu večera se dočkáte čarodějné diskotéky, velkého kouzelného překvapení a také "MISS BUBU"!!!!

Pátek 02. 12. 2011

Vystoupení Miss Pv 2011

na Miss Pv 2011

Sobota 03. 12. 2011

Mikulášká

Začátek v 16:00

Pátek 09. 12. 2011

XIII. ročník DANCEMARATHONU

Plakát XIII. ročník Dancemarathonu

Letos vás čeká již XIII.ročník oblíbené soutěže v tanci a aerobiku a i když jsme teprve ve stadiu příprav, už teď Vám můžeme slíbit super vymazlenou porotu, ceny téměř pro všechny, 5 hodin tance , aerobiku, zumby, MTV dance a to vše na hudbu našeho DJ Choruna a hlavně ZÁBAVU!!!

9:00 - 15:00

Více informací a přihlášky na DANCEMARATHON webu

Čtvrtek 22. 12. 2011

Vánoční koncert

Z důvodu vyhlášeného státního smutku za úmrtí Václava Havla se Vánoční koncert ruší. Náhradní termín bude oznámen

Pátek 13. 01. 2012

Vystoupení na plese

Sobota 14. 01. 2012

Vystoupení na plese

Sobota 28. 01. 2012

Seminář

9:30 - 11:30 -> Mini

Neděle 29. 01. 2012

Seminář

16:30 - 18:30 -> Show V2

Čtvrtek 02. 02. 2012

Taneční koncert

Začátek v 17:00

Sobota 11. 02. 2012

Vystoupení na plese

Brodek u Prostějova

Neděle 12. 02. 2012 - Středa 15. 02. 2012

Taneční soustředění 2011/2012

Neděle 19. 02. 2012

Seminář

15:30 - 17:00 -> Voda
16:30 - 18:30 -> Show V2

Pátek 24. 02. 2012

Vystoupení na večírku ZŠ Majakovského

Večírek ZŠ Majakovského v EDENu. Vystupuje Jamlia.

Ples Trivis v KaS Centru. Vystupuje Jamelia

Sobota 25. 02. 2012

Vystoupení na UP Olomouc

Vystupuje: Voda.
Odjezd dopoledne

Neděle 26. 02. 2012

Seminář

14:30 - 16:30 -> Mini
16:30 - 18:30 -> V1 Parket
16:30 - 18:30 -> V2 Parket

Pátek 02. 03. 2012

Večírek ZŠ Dr. Horáka

Pátek 02. 03. 2012

Seminář

17:00 - 18:30 -> Mini

Sobota 03. 03. 2012 - Neděle 04. 03. 2012

Seminář + noc v EDENu

Sobota

09:30 - 11:00 -> V1 Parket
10:30 - 13:00 -> V1 Show
14:00 - 16:30 -> V1 Parket
17:30 - 19:00 -> V1 Show

Přespíme společně v EDENu

Neděle

10:00 - 12:30 -> V1 Parket
10:00 - 12:30 -> V1 Show individual
13:00 - 14:30 -> Mini
14:00 - 16:30 -> V2 Show
16:30 - 19:30 -> V2 Parket

Detailní info

Sobota 10. 03. 2012

O pohár města Kunštátu

3.ročník celorepublikové taneční soutěže

Neděle 11. 03. 2012

Seminář

15:30 - 17:30 -> Mini
16:30 - 18:30 -> V2 show

Pátek 16. 03. 2012

Seminář

17:00 - 18:00 -> Mini

Pátek 16. 03. 2012

Vystoupení na večírku ZŠ Melantrichovy

Vystupují: Mini a Jamelie

Sobota 17. 03. 2012

Vystoupení na svatebním dni

Smržice

Vystupuje:
10:00 -> Mini
15:00 -> Jamelie

Neděle 18. 03. 2012

Semináře

14:30 - 16:30 -> V1 Parket
16:30 - 18:30 -> V2 Show
18:30 - 19:30 -> V2 malá skupina

Neděle 25. 03. 2012

Semináře

09:30 - 12:30 -> V1 Parket (Chůvičky, Jackson)
15:30 - 18:30 -> Street V2

Úterý 27. 03. 2012

Mimořádné tréninky

18:30 - 19:30 -> Chůvičky
18:30 - 19:30 -> V2 - malá skupina

Čtvrtek 29. 03. 2012

Mimořádný trénink

18:30 - 19>30 -> Parket V1 (Beatles)

Pátek 30. 03. 2012

Vystoupení Smržice

na soukromé akci

Vystupují: Mini - ptáčci

Sraz 19:30 ve Smržicích

Pátek 30. 03. 2012

Mimořádný trénink

17:00 - 18:30 -> Mini (ptáčci)

Sobota 31. 03. 2012

Semináře

10:30 - 12:30 -> V1 parket
10:30 - 12:30 -> V2 show
13:30 - 14:30 -> Chůvičky
14:30 - 16:30 -> V1 show

Neděle 01. 04. 2012

Semináře

09:30 - 11:30 -> V1 Show
10:30 - 12:30 -> V2 Jamlie
15:00 - 18:30 -> V2 Street

Úterý 03. 04. 2012

Mimořádný trénink

18:30 - 19:30 -> Jamelie

Středa 04. 04. 2012

Shůzka rodičů

Probereme organizaci a dopravu na soutěže + (ne)doplatky kostýmů

Začátek v 18:00

Čtvrtek 05. 04. 2012

Semináře

09:00 - 11:30 -> Parket V2
10:30 - 12:30 -> Parket V1
11:30 - 13:30 -> Street V2
13:30 - 15:30 -> Show V2
15:30 - 17:30 -> Show V1

Pátek 06. 04. 2012

Semináře

09:00 - 11:00 -> Parket V1
09:00 - 11:30 -> Show V2
10:30 - 13:00 -> Show V1
12:00 - 13:00 -> Show V1 (Pšššt)
15:00 - 16:30 -> Parket V2
17:30 - 19:30 -> Street V2

Neděle 08. 04. 2012

Taneční skupina roku - region

Zlín

Odjezd autobusem v 6:00 od Průmyslové školy (Lidická 4, Prostějov)

Startovné (150Kč/choreografie) a peníze na autobus (180Kč/osoba) doneste nejpozději na páteční trénink.

Čtvrtek 12. 04. 2012

Mimořádný trénink

16:30 - 19:30 -> Show V1

Pátek 13. 04. 2012

Mimořádné tréninky

15:00 - 16:30 -> Parket V2
16:30 - 18:30 -> Mini
16:30 - 18:30 -> Street V2
18:30 - 19:30 -> Show V2

Sobota 14. 04. 2012

Region SUT - severní Morava

Loštice

Odjezd v 7:30 od strojárny

Startovné (100Kč/osoba) a peníze na bus (150Kč/osoba) vybíráme nejpozději na pátečním tréninku

Sobota 21. 04. 2012

Krajská přehlídka pohybových skladeb

Místo: sportovní hala, Tovačov

Zahájení ve 13:00 (doprava vlatními auty, sraz ve 12:00 na místě

Sobota 21. 04. 2012

Mimořádný trénink

od 11:15 -> Show V1

Čtvrtek 26. 04. 2012

Mimořádné tréninky

16:00 - 17:00 -> Pššš
18:30 - 19:30 -> Parket V1

Pátek 27. 04. 2012

Mimořádné tréninky

15:00 - 16:00 -> Parket V2
16:00 - 17:00 -> Show V2
16:30 - 18:30 -> Parket V1
17:00 - 18:30 -> Street V2

Sobota 28. 04. 2012

Taneční skupina roku - Mistrovství Moravy

Zlín

Odjezd v 7:30 od průmyslovky (Lidická ulice)

Startovné 150Kč/choreografie. Zároveň vyríráme i startovné z Tovačova, které je 60Kč za každou choregrafii.

Cena za autobus bude upřesněna

Středa 02. 05. 2012

Mimořádné tréninky

15:30 - 18:00 -> Parket V1

Čtvrtek 03. 05. 2012

Mimořádné tréninky

16:30 - 18:00 -> Show V1
18:00 - 19:30 -> Parket V1

Pátek 04. 05. 2012

Mimořádné tréninky

15:00 - 18:00 -> Parket V1
15:00 - 16:00 -> Parket V2
16:00 - 18:00 -> Street V2
18:00 - 19:30 -> Show V2
18:00 - 19:30 -> Show V1 (Pššš)

Sobota 05. 05. 2012 - Neděle 06. 05. 2012

Taneční skupina roku - MČR

Praha

Odjezd z Lidická od průmyslovky. Sraz v 10:45

Cena za autobus 300Kč na osobu, startovné 150Kč za choreografii. Ubytování 360Kč
Vybíráme na pátečním tréninku od 15:00 do 19:30

Pátek 11. 05. 2012

Mimořádné tréninky

15:00 - 16:00 -> Parket V2
16:00 - 17:00 -> Mini (Ptáčci)
17:00 - 18:00 -> Street V2

Sobota 12. 05. 2012

Mimořádné tréninky

Od 13:00 -> Street V2

Úterý 15. 05. 2012

Mimořádné tréninky

17:00 - 18:30 -> Show V2
18:30 - 19:30 -> Kecací trénink V2

Ostatní tréninky podle rozvrhu zůstavají

Středa 16. 05. 2012

Mimořádné tréninky

18:00 - 19:30 -> Parket V2

Ostatní tréninky podle rozvrhu zůstavají

Čtvrtek 17. 05. 2012

Mimořádné tréninky

18:30 - 19:30 -> Parket V1

Ostatní tréninky podle rozvrhu zůstavají

Pátek 18. 05. 2012

Mimořádné tréninky

15:00 - 16:00 -> Parket V2
16:00 - 17:00 -> Ptáčci
16:00 - 17:00 -> Show V2
17:00 - 18:00 -> Street V2

Ostatní tréninky podle rozvrhu zůstavají

Sobota 19. 05. 2012 - Neděle 20. 05. 2012

Mistrovství ČR SUT

Kulturní dům Crystal, Česká Lípa

Odjezd autobusem v 7:30 od průmyslovky

Vybíráme startovné/vstupné 100Kč/den, autobus 350Kč, nedělní oběd 70Kč
Dovybíráme také doplatek 180Kč za autobus ze Zlína
Platba za ubytování se bude vybírat dodatečně

Stravování pro tanečníky je zajištěno (sobotní večeře + nedělní snídaně v místě ubytování, nedělní oběd v místě soutěže)

Pondělí 21. 05. 2012 - Úterý 22. 05. 2012

Zasloužené volno

Po úspěšném Mistrovství České republiky rušíme tréninky a dopřejeme si zasloužený oddech

Středa 23. 05. 2012

Změna tréninků

15:30 - 16:30 Gymnastika (jako obvykle)
16:30 - 18:30 -> Losování na zkoušky
Show V2 se ruší

Čtvrtek 31. 05. 2012

Televizní přenos Taneční skupina roku - junioři

Přijďte s námi shlédnout přenos juniorského finále z Taneční skupiny roku, kterého se TS FREE DANCE účastnilo.

Společně budeme přenos sledovat v restauraci City Caffe

Pořad začíná v 16:55 na ČT 4

Pátek 01. 06. 2012

Mimořádné semináře

15:00 - 16:00 Parket V2
15:30 - 17:00 - Parket V1
16:00 - 17:00 - Mini

Sobota 02. 06. 2012

Televizní přenos Taneční skupina roku - děti

Přijďte s námi shlédnout přenos dětského finále z Taneční skupiny roku, kterého se TS FREE DANCE účastnilo.

Společně budeme přenos sledovat v restauraci City Caffe

Pořad začíná v 13:45 na ČT 4

Úterý 05. 06. 2012

Mimořádné tréninky

17:00 - 18:30 -> Parket V1

Středa 06. 06. 2012

Mimořádné tréninky

16:30 - 17:30 - Mini
16:30 - 17:30 - Show V1
17:00 - 17:30 - Show V2
17:30 - 18:30 - Parket V1
17:30 - 18:30 - Street V2
18:30 - 19:30 - Parket V2

Čtvrtek 07. 06. 2012

Povinný trénink

příprava na závěrečný taneční koncert od 16:00 do 17:00

Čtvrtek 07. 06. 2012

Vystoupení na MŠ Šárka

Vystupují jen mini v 17:30

Čtvrtek 07. 06. 2012 - Pátek 08. 06. 2012

Prostějovský veletrh zábavy

Všechna nová vystoupení

Sraz 8:30 u zimního stadionu
Program od 9:00 do 11:30
Program je stejný pro čtvrtek i pátek

Sobota 09. 06. 2012

Mimořádný trénink

10:00 - 12:00 -> všechny V1

Sobota 09. 06. 2012

Přehlídka pódiových skladeb

Hala Sportcentrum DDM, Olympijská 4, Prostějov

Vystupují všechna letošní vystoupení

POZOR ZMĚNA
Nejsou prostorové zkoušky!!!

Středa 20. 06. 2012

Vystoupení na MŠ Hanačka

Ptáčci

Čtvrtek 21. 06. 2012

Vystoupení na MŠ Klenovice na Hané

Ptáčci

Sobota 23. 06. 2012 - Neděle 24. 06. 2012

Showtime

Havířov

Pondělí 25. 06. 2012

Mimořádný trénink

od 18:00 -> Street

Pondělí 25. 06. 2012

Poslední trénink před koncertem

Poslední povinný trénink před závěrečným koncertem...

Připravte se na ukázku Vašich vystoupení

Středa 27. 06. 2012

Závěrečný koncert - generální zkouška

generální zkouška pro tanečníky

Čtvrtek 28. 06. 2012

Závěrečný koncert TS FREE DANCE 2012

pro rodiče, známé, kamarády a všechny fanoušky

Vstup: 50Kč (děti do 15 let - 30Kč)

Pondělí 16. 07. 2012 - Pátek 27. 07. 2012

Příměstský tábor 2012

Týdenní turnusy termínech

  • 16. 7. - 20. 7.
  • 23. 7. - 27. 7.

Více informací na webu příměstského tábora

Středa 15. 08. 2012 - Pátek 24. 08. 2012

Letní tábor CRAZY HOLIDAY

Sobotín

Pondělí 10. 09. 2012

Mimořádné tréninky (V2)

  • 16:00 - 18:00 -> V2b
  • 18:00 - 19:00 Jamelie

Úterý 11. 09. 2012

Tréninky V2

  • 17:00 - 18:00 -> Jamelie
  • 18:00 - 19:00 -> V2b

Čtvrtek 13. 09. 2012

Trénink V2

Od 16:00 -> Jamelie

Středa 12. 09. 2012 - Čtvrtek 13. 09. 2012

Dny otevřených lekcí

Přijďte si zdarma a nezávazně vyzkoušet, jestli by se Vám u nás nelíbilo... Pro nejrychlejší překvapení na baru ZDARMA.

Sobota 15. 09. 2012

Mimořádné tréninky (V2)

  • 11:00 - 12:00 -> V2 b
  • od 12:00 -> Street

Sobota 15. 09. 2012

Vystoupení na Tenis Komerc

Vystupují: V2

Pondělí 17. 09. 2012

Mimořádný ténink

16:30 - 17:30 -> Ptáčci

Středa 19. 09. 2012

Vystoupení

Vystupuje: Na větvi, V2b

Středa 19. 09. 2012

Trénink - Ptáčci

od 17:00 -> Trénink Ptáčci

Pátek 21. 09. 2012

Ukázková lekce Capoeiry

V pátek 21.9. od 16.30 první ukázková lekce Capoeiry pro všechny zájemce ZDARMA!

Pondělí 17. 09. 2012 - Pátek 21. 09. 2012

Zahájení výuky

Od 17. září začíná i v TS FREE DANCE podle rozvrhu

Neděle 23. 09. 2012

Změna rozvrhu

v neděli musíme vyjímečně zrušit hodinu SHOW

V2B zůstává

Úterý 25. 09. 2012

Trénink FLASH MOB

Mimořádný trénink FLASH MOB, který si pak zajedem zatančim o víkendu do Vaňkovky

Čtvrtek 27. 09. 2012

Trénink na DLE FLASH MOB

Další trénink na Dance Life Expo FLASH MOB

Trénink bude od 19:00 do 19:30

Pátek 28. 09. 2012

Státní svátek

Z důvodu státního svátku nebude probíhat výuka

Pondělí 03. 09. 2012 - Pátek 28. 09. 2012

Zápis na taneční sezónu 2012/2013

Rozšiřte řady naší taneční rodiny pro sezónu 2012/2013. Přihlašte se online, nebo osobně v EDENu každý všední den od 16:00 do 18:30

Sobota 29. 09. 2012 - Neděle 30. 09. 2012

Tančí celá Vaňkovka

Předskokanská akce Dance Life Expo s historicky prvním Brněnským FLASH MOB

Pátek 05. 10. 2012

Zrušené tréninky

V pátek, 5. 10., se ruší tréninky. Probíhat bude jen trénink street dance

Pátek 05. 10. 2012

Vystoupení

Vystoupení na Velké cenně Olomouce v orientačním sprintu

Sobota 06. 10. 2012

Dance Life Expo

Společný výlet našich tanečníků na velký taneční veletrh Dance Life Expo.

Neděle 07. 10. 2012

Trénink Street

Mimořádný trénink Streetu od 15:30 do 16:30

Pondělí 08. 10. 2012

Vystoupení na náměstí

Vystupuje Street a V2b. Sraz ve 14:00 před radnicí

Pátek 12. 10. 2012 - Sobota 13. 10. 2012

Zrušené tréninky (Krajské volby)

Z důvodu konání krajských voleb jsme nuceni zrušit všechny tréninky

Úterý 16. 10. 2012

Schůzka rodičů

Na schůzce se budou probírat všechny důležité informace pro taneční sezónu 2012/2013.

Čtvrtek 18. 10. 2012

Změna rozvrhu

Z důvodu 2. kola voleb, které proběhne opět u nás v EDENu, jsme nuceni provést několik změn v rozvrhu

Sobota 20. 10. 2012

Vystoupení na soukromé akcí

Rockové show, Smržice

Čtvrtek 25. 10. 2012 - Pátek 26. 10. 2012

Podzimní prázdniny 2012

Z důvodu podzimních prázdnin nebude probíhat výuka podle rozvrhu, budou probíhat mimořádné tréninky a semináře.

Pátek 02. 11. 2012

Vystoupení U tří bříz

Vystoupení na večírku speciální školky a školy v restauraci U tří bříz

Sobota 10. 11. 2012

Tréninky na víkend

Parket V2 => 13:30 - 16:30

Pátek 16. 11. 2012

Mimořádný trénink (Druhá šance)

Od 15:30 -> Show Druhá šance

Sobota 17. 11. 2012

Seminář (Parket Mini)

09:30 - 11:30 -> Parket Mini

Neděle 18. 11. 2012

Semináře

  • 13:30 - 16:30 -> Show V1
  • 15:30 - 16:30 -> Street (tak nějak Šapitó)
  • 16:30 - 18:30 -> Show V2

Úterý 20. 11. 2012

Vystoupení (Na větvi)

Vystoupení choreografie Na větvi v Olomouci.

Sraz v 15:00 v EDENu

Úterý 20. 11. 2012

Změna rozvrhu

  • 16:30 - 17:30 -> Show Mini
  • 17:00 - 17:30 -> Hip Hop V2 (Tak nějak Šapitó)
  • 17:30 - 19:30 -> V2b

Čtvrtek 22. 11. 2012

Představení bojového umění SYSTEMA

Přijďte se podívat na představení bojového umění SYSTEMA.

Pátek 23. 11. 2012

Trénink (Druhá Šance)

Mimořádný trénink loňské show Druhá šance od 15:30

Sobota 24. 11. 2012

Bubu Šou 2012

Již 3. ročník podzimního karnevalu pro děti

Neděle 25. 11. 2012

Mohelnické tancování

Pohárová taneční soutěž v Lošticích

Choreografie

Tak nějak šapitó, Druhá šance a Na větvi

Sobota 01. 12. 2012

Seminář (Parket V1)

9:30 - 12:30 -> Parket V1

Neděle 02. 12. 2012

Seminář (Parket V1 + V2)

  • 09:30 - 11:30 -> Parket V2
  • 16:30 - 18:30 -> Parket V1

Středa 05. 12. 2012

Mikulášská změna rozvrhu

Na Mikuláše mimořádně trénink od 16:00 od 17:30. Platí pro V1 i Mini

Neděle 09. 12. 2012

Prodloužený trénink

Trénink Show V2 mimořádně od 16:30 do 19:30 (o hodinu déle)

Sobota 15. 12. 2012

Semináře (Mini a V1)

09:30 - 11:30 -> Parket Mini
09:30 - 11:30 -> Parket V1 (Čápi)
13:30 - 14:30 -> Parket V1 (Čápi)
14:30 - 16:30 ->Show V1

Pondělí 17. 12. 2012

Generálka na Vánoční koncert

Generální zkouška na Vánoční koncert

Úterý 18. 12. 2012

Vánoční taneční Koncert TS FREE DANCE 2012

Vánoční koncert Tanečního studia FREE DANCE

Úterý 18. 12. 2012

Vánoční večeře

Sváteční Vánoční večeře pro všechny (i bývalé) tanečníky TS FREE DANCE

Středa 19. 12. 2012

Vystoupení (Na větvi)

Vystoupení choreografie Na větvi

Čtvrtek 20. 12. 2012

Večírek Tomi-Remont

Vystoupení na firemním večírku společnosti Tomi-Remont

Pátek 21. 12. 2012

Nová naděje

Premiéra filmu o blížícím se konci světa, který byl natočen na táboře Crazy Holiday

Neděle 30. 12. 2012

Vánoční tréninky V2

15:30 - 18:30 -> Parket V2

Středa 02. 01. 2013

Novoroční tréninky V1

14:30 - 17:00 -> Parket V1

Neděle 06. 01. 2013

Seminář V1 Parket

Seminář Parket V1 od 15:30 do 18:30

Pátek 11. 01. 2013

Vystoupení na plese SSDAM

Vystoupení na plese Střední školy designu a módy

Pátek 11. 01. 2013

Vystoupení na mysliveckém plese

Vystoupení na mysliveckém plese v Kralicích

Sobota 12. 01. 2013

Ples Švehlovy střední školy

Vystoupení na plese Švehlovy střední školy polytechnické

Neděle 13. 01. 2013

Tréninky

Mimořádné tréninky Parket V1 a Show V2

Středa 16. 01. 2013

Schůzka rodičů

Probereme organizaci zimního tanečního soustředěni, 2. pololetí taneční sezóny a soutěží

Neděle 20. 01. 2013

Tréninky

Mimořádné tréninky Parket Mini aParket V1

Čtvrtek 03. 01. 2013 - Čtvrtek 24. 01. 2013

Ukázkové hodiny

Přiveďte své děti na ukázkovou taneční hodinu. Celý leden, každý čtvrtek od 17:00

Sobota 26. 01. 2013

Trénink Parket Mini

Mimořádný trénink Parket Mini

Neděle 27. 01. 2013

Trénink Parket V1

Mimořádný trénink Parket V1

Sobota 02. 02. 2013

Seminář Street V1

Mimořádný trénink Parket V1 od 13:30 do 17:30 Street V1

Čtvrtek 31. 01. 2013 - Úterý 05. 02. 2013

Zimní taneční soustředění 2012/2013

aneb týdenní intenzivní příprava na taneční sezónu :)

Pátek 08. 02. 2013

Vystoupení na charitativním plese

Vystoupení na charitativním plese na podporu Onkologické ambulance Prostějovské nemocnice

Sobota 16. 02. 2013

Vystoupení v restauraci Archa

Vystoupení v restauraci Archa - Olomouc

Sobota 16. 02. 2013

Vystoupení na skautském plese

Vystoupení na skautském plese

Sobota 09. 02. 2013 - Neděle 17. 02. 2013

Jarní prázdniny

během jarních prázdnin nebudou probíhat tréninky

Pátek 22. 02. 2013

Vystoupení na plese

Vystoupení na plese v Olomouci

Pátek 22. 02. 2013

Večírek ZŠ Majakovského

Vystoupení na školním večírku ZŠ Majakovského

Neděle 24. 02. 2013

Semináře MINI a V1

Mimořádné tréninky

  • 09:30 - 12:30 -> Show mini
  • 16:30 - 18:30 -> Parket V1 (Luna)

Pátek 01. 03. 2013

Trénink Parket Mini

Zítra mimořádně trénink Parketu mini nebude od 15:00, ale od 17:00

Pátek 01. 03. 2013

Vystoupení na večírku ZŠ Dr. Horáka

Vystoupení na večírku ZŠ Dr. Horáka

Sobota 02. 03. 2013

Tréninky STREET

Mimořádné tréninky STREET

  • od 13:30 -> Street V1
  • 13:30 - 17:30 Street V2

Neděle 03. 03. 2013

Semináře

Mimořádné tréninky

  • 09:30 - 12:30 -> Show mini
  • 09:30 - 12:30 -> Burleska
  • 13:30 - 15:30 -> Parket mini
  • 13:30 - 16:30 -> Parket V1 (Čápi)
  • 16:30 - 19:30 -> Show V2

Sobota 09. 03. 2013

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky

  • 09:30 - 12:00 -> V2 Burleska
  • 13:30 - 17:30 -> Hip Hop V1

Sobota 09. 03. 2013

Vystoupení na plese Olomouckého gymnázia

Vystoupení na plese Olomouckého gymnázia v KaS Centru

Sobota 09. 03. 2013 - Neděle 10. 03. 2013

Soustředění MINI

Soustředění pro tanečníce a tanečníky kategorie Mini

Neděle 10. 03. 2013

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky

  • 13:30 - 16:30 -> V1 Luna
  • 16:30 - 18:30 -> V2 Burleska

Středa 13. 03. 2013

Trénink Parket V2

Mimořádný trénink Parket V2 od 18:00 do 19:30

Pátek 15. 03. 2013

Parket mini

Parket mini -> 17:00 - 18:30

Sobota 16. 03. 2013

Semináře

Mimořádné semináře před blížícími se závody...

Neděle 17. 03. 2013

Semináře

Mimořádné semináře před blížícími se závody...

Středa 20. 03. 2013

Schůzka rodičů

Schůzka rodičů před prvními závody

Středa 20. 03. 2013

Trénink: Parket V2

Mimořádný trénink Parket V2 od 18:00 do 19:30

Pátek 22. 03. 2013

Region SUT 2013 - Hlavní kategorie (dospělí)

Postupové kolo Festivalu tanečního mládí, region severní Morava

Sobota 23. 03. 2013

Region SUT 2013

Regionální postupové kolo Festivalu tanečního mládí

Neděle 24. 03. 2013

Taneční skupina roku 2013 - region Jižní morava

Regionální kolo Taneční skupiny roku 2013

Neděle 07. 04. 2013

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky

  • 14:30 - 16:30 -> V1 Parket
  • 15:30 - 17:30 -> V2 Show
  • 17:30 - 19:30 -> Burleska

Pondělí 08. 04. 2013

Změna rozvrhu

Mimořádná změna rozvrhu

  • 15:30 - 19:00 -> Show V1
Parket V1 a Street V2 se ruší.

Sobota 13. 04. 2013

TSR Mistrovství Moravy - junioři a dospělí

Po domluvě s tanečníky účast juniorů a hlavní kategorie na Mistrovství moravy Taneční skupiny roku rušíme...

Sobota 13. 04. 2013

Tréninky

Tréninky pro sóla, dua a malé skupiny od 14:00 do 16:30

Neděle 14. 04. 2013

TSR Mistrovství Moravy - baby a děti

Mistrovství Moravy Taneční skupiny roku 2013, kategorie baby a děti

Středa 24. 04. 2013

Mimořádný trénink Parket V2

Mimořádný trénink Parket V2 od 18:00 do 19:30

Sobota 27. 04. 2013

Effect dance cup 2013

Taneční soutěž Effect dance cup ve Zlíně

Neděle 28. 04. 2013

Trénink Show V1

Mimořádný trénink Show V1 od 14:30 do 16:30

Středa 01. 05. 2013

Trénink Street V2

Mimořádný trénink Street V2 od 10:00 do 11:00

Středa 01. 05. 2013

Vystoupení v Kolářových sadech

Vystoupení v Kolářových sadech

Čtvrtek 02. 05. 2013

Změna rozvrhu

  • 17:30 - 18:30 ->Show V1
  • 18:30 - 19:30 -> Parket V1

Pátek 03. 05. 2013

Mimořádné tréninky

  • 15:00 - 17:00 -> Parket V1
  • 15:00 - 16:00 -> Technika V2
  • 16:00 - 17:00 -> Parket V2
  • 17:00 - 18:00 -> Show V2
  • 17:00 - 18:00 -> Parket Mini

Sobota 04. 05. 2013

Soutěž O erb města Litovel

Taneční soutěž "O erb města Litovel"

Středa 08. 05. 2013

O Popelčin střevíček

Soutěžní přehlídka dětského tance

Sobota 11. 05. 2013

Mistrovství ČR SUT 2013 - hlavní kategorie

Mistrovství České republiky Festivalu tanečního mládí SUT - hlavní kategorie

Sobota 18. 05. 2013

Ostravská pyramida

Taneční soutěž pro jednotlivce, dvojice, trojice a malé skupiny v uměleckých disciplínách (modern, jazz, show, balet ....)

Neděle 19. 05. 2013

Mimořádné tréninky

  • 16:30 - 18:00 -> Parket V1 (Čápi)
  • 16:30 - 17:30 -> Show V2
  • 17:30 - 18:30 -> Technika + Fyzička V2

Pondělí 20. 05. 2013

Změna rozvrhu V1

V pondělí, 20. 5. 2013, bude probíhat trénink Show V1 již od 15:30 (do 18:00)

Úterý 21. 05. 2013

Mimořádný trénink - Čápi

Mimořádný trénink Čápů před Mistrovstvím České republiky v České Lípě od 9:00 do 12:30

Středa 22. 05. 2013

Změna rozvrhu V1

Ve tředu, 22. 5. 2013, bude trénink Parketu V1 probíhat mimořádně již od 15:30 (do 18:30)

Sobota 25. 05. 2013 - Neděle 26. 05. 2013

Mistrovství ČR SUT 2013 - kategorie děti a junioři

Mistrovství České republiky Festivalu tanečního mládí SUT - kategorie děti a junioři

Středa 29. 05. 2013

Tréninky

  • 16:00 - 17:00 -> Parket Mini (Mignon)
  • 16:00 - 17:00 -> Parket V1 (De la Luna)
  • 18:00 -> I believe

Čtvrtek 30. 05. 2013

Trénink mini

Trénink mini od 17:30 do 19:00

Čtvrtek 30. 05. 2013 - Pátek 31. 05. 2013

Prostějovský veletrh zábavy 2013

Ve čtvrtek 30. května 2013 od 9:00 do 12:00 hod. - Zimní stadion

V pátek 31. května 2013 od 9:00 do 16:00 hod. - nám. T. G. Masaryka

Pátek 31. 05. 2013

Generálka na taneční koncert

Generální zkouška před tanenčím koncertem od 15:00 v EDENu

Neděle 02. 06. 2013

Taneční koncert TS FREE DANCE

Již tradiční taneční koncert, na který si naši tanečníci připravují vlastní zkoušky

Středa 05. 06. 2013

Trénink Bomby

Trénink na Bomby od 18:00 do 19:30

Čtvrtek 06. 06. 2013 - Pátek 07. 06. 2013

Změna tréninků

Mimořádná změna tréninků

Neděle 09. 06. 2013

XVII. ročník Regionální přehlídky pohybových skladeb

Regionální přehlídka pohybových skladeb

Sobota 15. 06. 2013

Mistrovství ČR SUT 2013 - kategorie mini

Mistrovství České republiky Festivalu tanečního mládí SUT 2013 - kategorie miniděti

Sobota 17. 08. 2013 - Sobota 24. 08. 2013

Letní taneční soustředění 2013

Letní taneční soustředění TS FREE DANCE v rekreačně-sportovním areálu Tesla Horní Bradlo

Pondělí 02. 09. 2013

Vystoupení na náměstí

V pondělí, 2. září, vystupujeme na akci Prázdniny končí na náměstí TGM s Burleskou a 'Bombama'

Neděle 13. 10. 2013

Taneční workshop

Taneční workshop od 14:00 pro všechny

ZDARMA

Pondělí 14. 10. 2013

Schůzka rodičů

Schůzka rodičů všech našich tanenčíků. Od 17:00

Středa 23. 10. 2013

Mimořádný trénink - "Na větvi"

Mimořádný trénink na choreografii "Na větvi" od 16:00 do 17:30

Čtvrtek 24. 10. 2013

Vystoupení na ROADSHOW Audi A3 Limuzína

Vystoupení na ROADSHOW Audi A3 Limuzína v autosalonu Audi Samohýl Olomouc a.s

Středa 30. 10. 2013

Prázdninové tréninky

Prázdninové tréninky

  • 10:00 - 11:30 -> Parket V3
  • 14:30 - 16:30 -> Show V2
  • 16:30 - 18:30 -> Street V2

Středa 30. 10. 2013

Seminář Show V1

Mimořádný seminář Show V1.

Pátek 01. 11. 2013

Parket V2 (místo techniky)

Místo techniky si dáme mimořádně trénink Parketu V2

Neděle 03. 11. 2013

BUBU ŠOU

Občanské sdružení EDEN of LIVE pořádá v našich prostorách již 4. ročník podzimní karnevalu pro děti

Neděle 10. 11. 2013

Mimořádný trénink "Na dotek "

Mimořádný trénink "Na dotek" od 18:00 do 19:30

Pondělí 11. 11. 2013 - Neděle 17. 11. 2013

World Dance Championship Babylon 2013

Mistrovství světa ve více než 800 tanečních disciplínách

Neděle 24. 11. 2013

Tancování 2013 - Mohelnice

Pohárová soutěž v předtančení tanečních kolektivů dětí, juniorů a mládeže v kategoriích Plesová předtančení, Show předtančení, Disco předtančení, Street předtančení, Parketové taneční kompozice

Sobota 30. 11. 2013

Mimořádný trénink 'Mini'

Mimořádný trénink Mini od 9:30 do 11:30

Sobota 07. 12. 2013

Mimořádný trénink Show V1

Mimořádný trénink Show V1 od 13:30 do 16:30

Pátek 13. 12. 2013

Vystoupení na večírku FEICO

Vystoupení na večírku firmy FEICO

Sobota 21. 12. 2013

Vánoční koncert

Již tradiční Vánoční koncert TS FREE DANCE

Pátek 10. 01. 2014

Vystoupení na charitativním plese

Vystoupení na charitativním plese 'Pomáháme tancem' v KaS Centru.

Sobota 11. 01. 2014

Vystoupení na maturitním plese Švehlovky

Vystoupení na maturitním plese Švehlovy střední školy polytechnické

Sobota 11. 01. 2014

Vystoupení na plese fotbalistů a tenistů ve Vysočanech

Vystoupení na fotbalovo-tenisovém plese ve Vysočanech

Úterý 14. 01. 2014

Schůzka rodičů kvůli zimnímu soustředění

Schůzka rodičů kvůli zimnímu soustředěni + platba školného na další pololetí

Od 17:00 do 18:00

Pátek 17. 01. 2014

Ples střední oděvní školy

Vystoupení na plese střední oděvní školy v divadle

Sobota 18. 01. 2014

Zámecká ples v Tovačově

Vystoupení na "Zámeckém plese" v Tovačově

Neděle 19. 01. 2014

Mimořádný trénink show V1

Mimořádný trénink show V1 od 13:30 do 16:30

Sobota 25. 01. 2014

Vystoupení na Obecním plese v Želči

Vystoupení na Obecním plese v Želči (Na dotek, Bomby a Burleska).

Neděle 26. 01. 2014

Mimořádný trénink Mini

Mimořádný trénink Mini od 14:30 do 16:30

Čtvrtek 30. 01. 2014 - Úterý 04. 02. 2014

Zimní soustředění

Tradiční zimní soustředění TS FREE DANCE

Neděle 09. 02. 2014

Mimořádný trénink Mini

Mimořádný trénink Mini od 14:00 do 16:30

Středa 19. 02. 2014

Mimořádný trénink Show V2

Mimořádný trénink Show V2 od 18:00 do 20:00

Čtvrtek 20. 02. 2014

Mimořádný trénink Mini

Mimořádný trénink Mini od 16:00 do 18:00

Sobota 22. 02. 2014

Mimořádný trénink Show V2

Mimořádný trénink Show V2 od 15:30 do 18:30

Neděle 23. 02. 2014

Mimořádné tréninky Mini, V1 a Street

Mimořádné tréninky Mini, V1 a Street

  • 08:30 - 11:30 -> Street s Moňou
  • 09:30 - 12:00 -> Mini
  • 13:00 - 16:30 -> Show V1

Pátek 28. 02. 2014

Vystoupení na Maturitním plese SŠ Polytechnické v Olomouci

Vystoupení na Maturitním plese SŠ Polytechnické v Olomouci.

Sobota 01. 03. 2014

Seminář Show V1

Mimořádný seminář Show V1 od 09:30 do 12:30

Neděle 02. 03. 2014

Semináře

Mimořádné semináře Parket V2, Mini, Selah a náhrada zrušeného Streetu.

Pátek 07. 03. 2014

Mimořádný trénink Parket V1

Mimořádný trénink Parket V1 od 15:00 do 17:00

Sobota 08. 03. 2014

Semináře

Mimořádné semináře Parket V1, Show V1, Street V1, Show V2 a Street V3

Neděle 09. 03. 2014

Semináře

Mimořádné semináře Mini, Parket V2, Street V2 a Selah

Pátek 14. 03. 2014

Vystoupení na večírku ZŠ Melantrichovy

Vystoupení na večírku ZŠ Melantrichovy

Sobota 15. 03. 2014

Semináře - Street a Selah

Mimořádné semináře Street V2 (Moňa), Street V1 a Selah

Neděle 16. 03. 2014

Semináře Mini, Parket V1, Show V1 a Parket V2

Mimořádné semináře Mini, Parket V1, Show V1 a Parket V2

Sobota 22. 03. 2014

Josefská zábava Hrubčice

Vystoupení na Josefské zábavě v Hrubčicích

Sobota 22. 03. 2014 - Neděle 23. 03. 2014

Regionální kolo Festivalu Tanečního mládí SUT

Regionální kolo - severní Morava - Festivalu tanečního mládí SUT

Pátek 04. 04. 2014

Vystoupení na večírku ZŠ Vrahovice

Vystoupení na večírku ZŠ Vrahovice

Středa 09. 04. 2014

Mimořádný trénink Parket V2

Mimořádný trénink Parket V2 od 16:00 do 18:30

Čtvrtek 10. 04. 2014

Mimořádný trénink Show V1

Mimořádný trénink Show V1 od 15:30 do 18:30

Pátek 11. 04. 2014

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Show V1, Show V2, Parket V2 a Street V2.

Sobota 12. 04. 2014

Regionální kolo Taneční skupiny roku

Regionální kolo Taneční skupiny roku pro severní Moravu v Havířově

Pondělí 21. 04. 2014

Schůzka rodičů kvůli České Lípě

Prosím o maximální účast na schůzce rodičů od 17:00 kvůli České Lípě

Středa 23. 04. 2014

Mimořádný trénink Parket V2

Mimořádný trénink Parket V2 od 16:00 do 18:30

Čtvrtek 24. 04. 2014

Mimořádný trénink Show V1

Mimořádný trénink

  • 15:30 - 16:30 -> Individuál Show V1
  • 16:30 - 19:00 -> Show V1

Pátek 25. 04. 2014

Mimořádné tréninky Parket V2 a Show V2

Mimořádné tréninky Parket V2 a Show V2

Neděle 27. 04. 2014

Mimořádné tréninky Show V1 a Street V2

Mimořádné tréninky Show V1 a Street V2

Středa 30. 04. 2014

Mimořádná změna treninků

Parket V2 od 16:00 do 17:30

Čtvrtek 01. 05. 2014

Mimořádná změna treninků

Mimořádná změna treninků Parket V1, Show V1, Parket V2 a Selah

Sobota 03. 05. 2014

Mistrovství Moravy Taneční skupiny roku - junioři + hlavní

Mistrovství Moravy Taneční skupiny roku pro kategorie junioři a hlavní

Neděle 04. 05. 2014

Mistrovství Moravy Taneční skupiny roku - mini + děti

Mistrovství Moravy Taneční skupiny roku pro kategorie mini a děti

Úterý 06. 05. 2014

Schůzka rodičů Show V1

Prosíme všechny rodiče dětí Show V1, aby přišli na informativní a organizační schůzku rodičů v 17:30

Čtvrtek 08. 05. 2014

O Popelčin střevíček

Soutěžní přehlídka dětského tance

Sobota 10. 05. 2014

Mistrovství ČR Festivalu tanečního mládí - mládež, senioři

Mistrovství České republiky Festivalu tanečního mládí pro kategorie mládež a senioři

Sobota 10. 05. 2014

O erb města Litovel

Taneční soutěž "O erb města Litovel"

Sobota 10. 05. 2014

Mistrovství ČR Taneční skupiny roku - děti

Mistrovství České republiky Taneční skupiny roku, kategorie děti

Středa 21. 05. 2014

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Parket V1, Street V2, Show V2 a Parket V2

Čtvrtek 22. 05. 2014

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Parket V1, Show V1 a Parket V2

Sobota 24. 05. 2014 - Neděle 25. 05. 2014

Mistrovství ČR Festivalu tanečního mládí - děti, junioři

Mistrovství České republiky Festivalu tanečního mládí pro kategorie děti a junioři

Čtvrtek 29. 05. 2014

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky

  • 15:30 - 16:30 -> Parket V1
  • Od 16:30 -> konzultace závěrečných zkoušek

Pátek 30. 05. 2014

Mimořádné tréninky Mini a Show V2

Mimořádné tréninky Mini a Show V2

  • 16:00 - 16:30 -> Mini
  • 15:30 - 17:00 -> Show V2

Sobota 31. 05. 2014

Tancem proti drogám 2014

Již 5. ročník soutěže Tancem proti drogám

Sobota 31. 05. 2014

Summer dance cup

Taneční soutěž Summer dance cup

Úterý 03. 06. 2014

Vystoupení na diskotéce SRPŠ při ZŠ Dr. Horáka

Vystoupení na diskotéce SRPŠ při ZŠ Dr. Horáka ve 14:00

Pátek 06. 06. 2014

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Mini, Show V1, Parket V1, Parket V2, Show V2

Sobota 07. 06. 2014

Ostravská pyramida

Taneční soutěž pro jednotlivce, dvojice a malé skupiny

Neděle 08. 06. 2014

Mimořádné tréninky Mini, Show V1 a Street

Mimořádné tréninkyMini, Show V1 a Street V2

Neděle 08. 06. 2014

XVIII. ročník regionální přehlídky pohybových skladeb

POHYB JE ŽIVOT !!!

XVIII. ročník otevřené regionální přehlídky pohybových skladeb

Středa 25. 06. 2014

Závěrečný taneční koncert

Již tradiční taneční koncert na závěr taneční sezóny

Pátek 18. 07. 2014

Vystoupení na REFRESH Plumlov

Vystoupení na akci REFRESH Plumlov

Neděle 24. 08. 2014 - Neděle 31. 08. 2014

Letní taneční soustředění

Již tradiční prázdninový pobyt našich tanečníků a lektorů zaměřený na taneční přípravu na novou sezonu a nový společný rok

Středa 03. 09. 2014

Tréninky na Burzu volného času

Tréninky na Burzu volného času

Pátek 05. 09. 2014

Trénink Street V2

Trénink Street V2 před vystoupením Prostějovském Běžeckém dni

Neděle 07. 09. 2014

Vystoupení na Běžeckém dni v Prostějově

Vystoupení na Prostějovském Běžeckém dni

Neděle 21. 09. 2014

Den otevřených sálů

Přijďte se podívat na úkazku taneční výuky v našem tanečním studiu. V neděli 21. 9. od 15:00 u nás probíhá den otevřených sálů.

Pondělí 15. 09. 2014 - Neděle 21. 09. 2014

Zahájení výuky podle rozvrhu

Výuka začíná od 15. září dle aktuálního rozvrhu.

Pátek 26. 09. 2014

Vystoupení na náměstí

Vystoupení na náměstí. "Bomby".

Pátek 03. 10. 2014

Vystoupení na náměstí

Vystoupení na náměstí. "Překvapení" v 15:30

Středa 08. 10. 2014

Schůzka rodičů

Schůzka rodičů k začátku školního roku.

Pátek 12. 12. 2014

Vystoupení v národě

Vystoupení v Národním domě

Vystupují: Burleska, My dvě a Překvapení V3

Neděle 21. 12. 2014

Trénink Super věku

I přes Vánoční prázdniny budeme poctivě trénovat. Takže klasicky 17:30 - 19:30

Pondělí 22. 12. 2014

Vánoční koncert

Již tradiční Vánoční koncert našeho tanečního studia

Neděle 28. 12. 2014

Trénink Super věku

I přes Vánoční prázdniny budeme poctivě trénovat. Takže klasicky 17:30 - 19:30.

Úterý 30. 12. 2014

Trénink Super věku

I přes Vánoční prázdniny budeme poctivě trénovat. Takže klasicky 17:30 - 19:30.

Sobota 03. 01. 2015

Trénink Show V1

Mimořádný trénink na Show V1 od 10:30 do 16:30

Pátek 09. 01. 2015

Vystoupení na plese patriotů

Vystoupení na 1. plese patriotů města Prostějov

Sobota 10. 01. 2015

Trénink Show Mini

Mimořádný trénink Show Mini od 13:30 do 16:30

Sobota 10. 01. 2015

Trénink Street V1

Mimořádný trénink Street V1 od 10:00 do 13:00

Sobota 10. 01. 2015

Vystoupení na charitativním plese "Pomáháme tancem"

Další ročník již tradičního charitativního plesu Pomáháme tancem.

Neděle 11. 01. 2015

Trénink Super věku

Mimořádný trénink Super-věku od 14:00 do 17:30

Úterý 13. 01. 2015

Schůzka rodičů V2

Schůzka rodičů tanečníků V2 od 19:00

Čtvrtek 15. 01. 2015

Schůzka rodičů V1

Schůzka rodičů tanečníků V1 od 18:00

Sobota 17. 01. 2015

Trénink Show V1

Mimořádný trénink Show V1 od 13:00 do 17:30

Neděle 18. 01. 2015

Trénink Show V2

Mimořádný trénink Show V2 od 13:30 do 17:30

Sobota 24. 01. 2015

Trénink Super věku

Mimořádný trénink Super-věku od 13:30 do 17:30

Neděle 25. 01. 2015

Trénink Super věku

Mimořádný trénink Super-věku od 10:00 do 16:30

Neděle 25. 01. 2015

Trénink Street V3

Mimořádný trénink Street V3 od 16:30 do 20:00

Pátek 30. 01. 2015 - Úterý 03. 02. 2015

Zimní taneční soustředění

Tradiční zimní taneční soustředění

Neděle 08. 02. 2015

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Show V1 a Parket V1

Neděle 15. 02. 2015

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky pro Mini, Street V1, Street V3 a Best Age

Sobota 21. 02. 2015

Tréninky Show V1, Parket V2 a Super Věk

Mimořádné tréninky Show V1, Parket V2 a Super Věku.

Středa 25. 02. 2015

Trénink Parket V1

Mimořádný trénink Parket V1 od 16:00 do 18:30

Čtvrtek 26. 02. 2015

Trénink Parket V2

Mimořádný tréninky Parket V2 od 16:00 do 19:00

Pátek 27. 02. 2015

Tréninky Street V1, Parket V2 a Street V2

Mimořádné tréninky Street V1, Parket V2 a Street V2

Sobota 28. 02. 2015

Trénink Mini, Show V2 a Parket V3

Mimořádný trénink Mini, Show V2 a Parket V3

Sobota 28. 02. 2015

Vystoupení na Šibřinkách v Kralicích

Vystoupení: Bomby, na Šibřinkách v Kralicích na Hané

Neděle 01. 03. 2015

Tréninky Show V1 a Best age

Mimořádné tréninky Show V1 a Best age

Sobota 07. 03. 2015

Mimořádné tréninky Parket V2, Show V2, Street V2, Parket V3

Mimořádné tréninky Parket V2, Show V2, Street V2 a Parket V3

Neděle 08. 03. 2015

Mimořádné tréninky Mini, Parket V1, Show V1 a Best Age

Mimořádné tréninky Mini, Parket V1, Show V1 a Best Age

Sobota 14. 03. 2015

Mimořádné tréninky Show V2, Street V2, Street V3, Parket V3

Mimořádné tréninky Show V2, Street V2, Street V3, Parket V3

Neděle 15. 03. 2015

Mimořádné tréninky Mini, Parket V1, Show V1, Street V1 a Best Ag

Mimořádné tréninky Mini, Parket V1, Show V1, Street V1 a Best Age

Středa 18. 03. 2015

Mimořádný trénink Parket V3

Mimořádný trénink Parket V3 od 18:00 do 19:30 (místo FREE STYLE)

Čtvrtek 19. 03. 2015

Mimořádný trénink Show V1

Mimořádný trénink Show V1 od 15:30 do 17:30

Čtvrtek 19. 03. 2015

Vystoupení na věnečku

Vystoupení na věnečku. Vystupuje: Best Age

Pátek 20. 03. 2015

Mimořádné tréninky Show V2, Parket V2, Street V3 a Best Age

Mimořádné tréninky Show V2, Parket V2, Street V3 a Best Age

Sobota 21. 03. 2015

Mimořádný trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 10:00

Sobota 21. 03. 2015 - Neděle 22. 03. 2015

Regionální kolo FTM

Regionální kolo Festivalu tanečního mládí pro Severní Moravu

Středa 25. 03. 2015

Uklidová brigáda

Po regionu už máme trochu volněji a tak je potřeba společnými silami uklidit naše taneční sály. Začínáme v 16:00, přijďte všichni kdo můžete.

Čtvrtek 02. 04. 2015

Mimořádné tréninky Show V1, Parket V1 a Parket V3

Mimořádné tréninky Show V1, Parket V1 a Parket V3

Pátek 03. 04. 2015

Mimořádné tréninky Show V1, Parket V2 a Show V2

Mimořádné tréninky Show V1, Parket V2 a Show V2

Středa 08. 04. 2015

Mimořádný trénink Street V1

Mimořádný trénink Street V1 od 15:30 do 16:30

Pátek 10. 04. 2015

Mimořádné tréninky show V2 a Parket V2

Mimořádné tréninky Show V2 a Parket V2

Pátek 10. 04. 2015

Vystoupení na večírku ZŠ Melantrichovy

Vystoupení na večírku ZŠ Melantrichovy (Parket V1 a Street V1)

Sobota 11. 04. 2015

Přehlídka pohybových skladeb ČASPV Tovačov

Regionální autorská přehlídka pohybových skladeb pro rok 2015 v Tovačově

Nesoutěžní přehlídka, skvělá příležitost vyzkoušet si vše před publikem

Sobota 11. 04. 2015

Mimořádné tréninky Street V2 a Parket V3

Mimořádné tréninky Street V2 a Parket V3

Sobota 11. 04. 2015

Vystoupení na večírku ZŠ Kolárovy

Vystoupení na večírku ZŠ Kolárovy (Parket V1 a Street V1).

Neděle 12. 04. 2015

Mimořádné tréninky Show V1 a Best age

Mimořádné tréninky Show V1 a Best age

Sobota 18. 04. 2015

Regionální kolo Taneční skupiny roku

Regionální kolo Taneční skupiny pro severní Moravu

Čtvrtek 23. 04. 2015

Mimořádný trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 19:00 do 21:00

Neděle 26. 04. 2015

Trénink Best Age

Trénink Best Age od 15:30 do 18:30 v EDENu

Úterý 28. 04. 2015

Mimořádný trénink Best Age a změna pro V2

Mimořádný trénink Best Age od 18:30 - 20:30 v EDENu. Show V2 bude jen do 18:30

Středa 29. 04. 2015

Změna pro Parket V2

Mimořádné změna pro Parket V2. Trénink bude od 17:00 do 18:30

Čtvrtek 30. 04. 2015

Změna tréninků V1

Mimořádná změna tréninků pro V1

Sobota 02. 05. 2015

O erb města Litovel

Nepostupová taneční soutěž O erb města Litovel

Neděle 03. 05. 2015

Trénink Best Age

Trénink Best Age od 14:00 do 18:30 v Kralicích

Středa 06. 05. 2015

Trénink Best Age

Trénink Best Age od 18:30 do 20:30

Pátek 08. 05. 2015

O Popelčin střevíček

25. ročník soutěžní přehlídky dětského tance

Sobota 09. 05. 2015

Mistrovství ČR FTM (mládež + senioři)

Mistrovství České Republiky Festivalu tanečního mládí věkových kategorií mládež a senioři.

Úterý 12. 05. 2015

Mimořádný trénink Street V2

Mimořádný trénink Street V2 od 16:00 do 17:30

Čtvrtek 14. 05. 2015

Mimořádný trénink Street V1

Mimořádný trénink Street V1 od 17:00 do 18:00

Pátek 15. 05. 2015

Mimořádný trénink Street V1

Mimořádný trénink Street V1 od 16:30 do 18:00

Sobota 16. 05. 2015

Motion & Emotions 2015

1. ročník nepostupové taneční soutěže

Neděle 17. 05. 2015

Mimořádný trénink Street V1 a Parket V1

Mimořádný trénink Street V1 a Parket V1

Neděle 17. 05. 2015

Vystoupení v Kralicích

Vystoupení Petite dance v Kralicích

Středa 20. 05. 2015

Mimořádný trénink Parket V1

Mimořádný trénink Parket V1 od 16:30 do 18:30

Čtvrtek 21. 05. 2015

Mimořádné trénink Parket V1 a Show V1

Mimořádné trénink Parket V1 a Show V1

Pátek 22. 05. 2015

Mimořádné tréninky Parket V1 a Street V1

Mimořádné tréninky Parket V1 a Street V1

Sobota 23. 05. 2015 - Neděle 24. 05. 2015

Mistrovství ČR FTM (děti + junioři)

Mistrovství České Republiky Festivalu tanečního mládí věkových kategorií děti a junioři

Středa 27. 05. 2015

Mimořádný trénink Mini

Mimořádný trénink Mini Šup do vany od 16:00 do 17:00.

Čtvrtek 28. 05. 2015

Mimořádný trénink Parket V3

Mimořádný trénink parket V3 od 17:00

Pátek 29. 05. 2015

Mimořádné tréninky Mini, Parket V1 a junioři

Mimořádné tréninky pro Mini, Parket V1 a všechny juniorksé choreografie.

Sobota 30. 05. 2015

Summer dance cup

2. ročník mezinárodní taneční soutěže

Neděle 31. 05. 2015

Mimořádný trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 17:30 do 19:30

Pátek 05. 06. 2015

Mimořádné tréninky Mini, Show V1, Parket V1, Show V2 a Parket V2

Mimořádné tréninky Show V1, Parket V1, Show V2 a Parket V2

Sobota 06. 06. 2015

Přehlídka pohybových skladeb v Prostějově

Okresní přehlídka pohybových skladeb v Prostějově

Pátek 12. 06. 2015

Tréninky

Tréninky na Zkoušky (Závěrečný koncert) a modní přehlídky.

Čtvrtek 25. 06. 2015

Závěrečný taneční koncert

Tradiční Závěrečný taneční koncert našeho taneční studia

Neděle 16. 08. 2015 - Neděle 23. 08. 2015

Letní taneční soustředění

Pravidelné letní taneční soustředěni našeho tanečního studia.

Sobota 05. 09. 2015

Plumlovský drak

5. září se na Plumlovské přehradě koná závod dračích lodí "Plumlovský drak". TS FREE DANCE bude opět stavět svůj team.

Čtvrtek 08. 10. 2015

Schůzka rodičů

Schůzka rodičů od 17:30

Sobota 07. 11. 2015

1. Palačinkový večer

1. ples palačinkárny Pall a Chinky.

Pátek 06. 11. 2015 - Neděle 08. 11. 2015

Dance Life Expo

DANCE LIFE EXPO je taneční festival pro aktivní tanečníky i širokou veřejnost a TS FREE DANCE bude u toho

Úterý 17. 11. 2015

Workshopy

Otevřené lekce baletu, dancehallu, voque, hihopu a twerku. Pro všechny věkové kategorie.

Úterý 17. 11. 2015

Trénink Show V1

Mimořádný trénink Show V1 od 9:30 do 12:00

Čtvrtek 19. 11. 2015

Trénink Petite dance

Trénink na loňský Petite dance před pátečním vystoupením od 18:00 do 18:30

Pátek 20. 11. 2015

Vystoupení na věnečku

Vystoupení na věnečku v KaS Centru - Petite Dance a kluci

Sobota 21. 11. 2015

BUBU ŠOU

Již 6. ročník tradičního strašidélného karnevalu pro děti

Pondělí 23. 11. 2015

Trénink Inside

Trénink loňského Inside před čtvrtečním vystoupením od 17:30 do 18:30

Čtvrtek 26. 11. 2015

Vystoupení na věnečku

Vystoupení Inside na věnečku v KaS centru

Pátek 27. 11. 2015

Taneční workshop s Ondřejem Krysmánkem

Taneční workshop Contemporary a Komerčního HIP HOPU s Ondřejem Krysmánkem

Sobota 19. 12. 2015

První Vánoční koncert

První Vánoční koncertu (s Mini).

Pro tradičně velký zájem jsme se letos rozhodli uspořádat dva koncerty. První bude začínat ve 14:00 se všemi kategoriemi včetně Mini. Druhý začne v 17:00 a bude se lišit jen tím, že v něm neuvidíte naši nejmenší kategorii Mini

Sobota 19. 12. 2015

Druhý Vánoční koncert

Druhý Vánoční koncertu (bez Mini).

Pro tradičně velký zájem jsme se letos rozhodli uspořádat dva koncerty. První bude začínat ve 14:00 se všemi kategoriemi včetně Mini. Druhý začne v 17:00 a bude se lišit jen tím, že v něm neuvidíte naši nejmenší kategorii Mini

Středa 30. 12. 2015

Trénink Best Age

Trénink Best Age od 17:00 do 19:00

Sobota 09. 01. 2016

Vystoupení na plesech

Vystoupení na celkem 3 plesech - Street V3 a Parket V2 - Inside

Pátek 15. 01. 2016

Ples SŠDaM

Vystoupení na plese Střední školy Designu a módy - Parket V2 - Inside

Sobota 16. 01. 2016

Mimořádné tréninky V1

Mimořádné trénink Street V1 a Show V1

Neděle 17. 01. 2016

Mimořádný trénink Best Age

Mimořádný trénik Best Age od 13:30 do 16:30

Pátek 22. 01. 2016

Vystoupení na plese Obchodní akademie

Vystoupení na plese Obchodní akademie v KaSku

Sobota 23. 01. 2016

Mimořádný seminář Street V1 a Mini

Mimořádný seminář Street V1 a Mini

Neděle 24. 01. 2016

Mimořádný trénink Best Age

Mimořádný trénik Best Age od 9:30 do 16:30

Pondělí 25. 01. 2016

Best Age - chlapi

Mimořádný trénink pro chlapy z Best Age od 18:30 do 19:30

Neděle 31. 01. 2016

Trénink Best Age

Trénink Best Age od 17:30 - 19:30

Čtvrtek 28. 01. 2016 - Pondělí 01. 02. 2016

Zimní taneční soustředění

Zimní soustředění našeho tanečního studia

Sobota 06. 02. 2016

Vystoupení na plese Reálky

Vystoupení na plese Reálného gymnázia v KaSku - Parket V3

Sobota 13. 02. 2016

Trénink Parket V3

Mimořádný trénink Parket V3 od 9:30 do 12:30

Neděle 14. 02. 2016

Trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 9:30 do 16:30

Čtvrtek 18. 02. 2016

Show V1 místo gymnastiky

Mimořádně místo gymnastiky bude ve čtvrtek Show V1

Čtvrtek 18. 02. 2016

Trénink Parket V2

Mimořádný trénink Parket V2 od 18:30 do 20:30

Pátek 19. 02. 2016

Trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 18:00 do 19:30

Sobota 20. 02. 2016

Trénink Mini

Mimořádný trénink Mini od 10:00 do 12:00

Neděle 21. 02. 2016

Trénink Show V1

Mimořádný trénink Show V1 od 13:00 do 17:00

Čtvrtek 25. 02. 2016

Trénink Best Age

Trénink Best Age mimořádně od 18:30 do 20:00 pro všechny

Sobota 27. 02. 2016

Mimořádné tréninky

Tréninky Street V1, Show V3 a Street V3

Pondělí 29. 02. 2016

Trénink Parket V1

Mimořádný trénink Parket V1 od 16:00 do 19:30

Úterý 01. 03. 2016

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Mini, Show V2 a Parket V2

Sobota 05. 03. 2016

Tréninky Show V1 a Street V2

Mimořádné tréninky Show V1 a Street V2

Neděle 06. 03. 2016

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Mini, Show V1 a Best Age

Čtvrtek 10. 03. 2016

Tréninky Best Age a Street V3

Mimořádné tréninky Best Age a Street V3

Pátek 11. 03. 2016

Mimořádný trénink Parket V1

Mimořádný trénink Parket V1 od 14:30 do 16:30

Sobota 12. 03. 2016

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky... Máme domluvenou velkou tělocvičnu na kollárce, tak ji využijeme pro několik tréninků. Podrobnostni v detailech...

Neděle 13. 03. 2016

Taneční skupina roku

Regionální kolo Taneční skupiny roku v Třinci

Čtvrtek 17. 03. 2016

Trénink Best Age

Trénink Best Age od 18:00 do 21:00

Pátek 18. 03. 2016

Trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 19:00 od 21:00

Sobota 19. 03. 2016 - Neděle 20. 03. 2016

Regionální kolo FTM SUT

Regionální kolo Festivalu tanečního mládí Svazu učitelů tance

Středa 23. 03. 2016

Úklidová brigáda

Po celosezóním trénování je potřeba v EDENu i trochu uklidit. Takže ve středu od 16:00 všichni nástup a uklízet

Čtvrtek 31. 03. 2016

Trénink Best Age

Trénink Best Age od 18:30 do 20:30

Pátek 01. 04. 2016

Vystoupení na plese Kolárky

Vystoupení na plese ZŠ Kollárova

Pátek 01. 04. 2016

Vystoupení na předávání cen učitelům

Vystoupení na předávání cen učitelům v Národním domě

Sobota 02. 04. 2016

Best Dance Cup

Nová taneční soutěž ve Žďáru nad Sázavou

Pátek 08. 04. 2016

Vystoupeni na věnečku

Vystoupeni na věnečku

Sobota 09. 04. 2016

Přehlídka podiových skladeb

Regionální otevřené autorské přehlídky pohybových skladeb ČASPV pro rok 2016

Neděle 17. 04. 2016

Trénink Best Age

Trénink Best Age mimořádně od 16:30 do 20:30

Pondělí 18. 04. 2016

Změna tréninků V2 a V3

Show V2 se ruší

  • 15:30 - 17:00 -> Parket V2
  • 17:00 - 19:30 -> Show V3

Sobota 23. 04. 2016

Taneční soutěž MOTION & EMOTIONS 2016

Taneční soutěž MOTION & EMOTIONS 2016

Čtvrtek 28. 04. 2016

Přesunutý trénink Best Age

Trénink Best Age je mimořádně přesunut na pátek od 18:00.

Pátek 29. 04. 2016

Změny tréninků

Mimořádné změny tréninků:

  • 14:00 - 16:00 -> Show V1 (Přeju si)
  • 15:00 - 17:00 -> Street V3 (Bandits)
  • 16:00 - 17:00 -> Parket V2 (No more)
  • 16:30 - 18:00 -> Street V2 (Three Elements) - jako obvykle
  • 18:00 - 19:00 -> Best Age (Jen pro ten dnešní den)

Pátek 29. 04. 2016

Vystoupení na večírku ZŠ Palacká

Vystoupení na večírku ZŠ Palacká v Národě

Sobota 30. 04. 2016

Taneční skupina roku - Mistrovství Moravy - junioři

Mistrovství Moravy Taneční skupiny roku juniorů ve Zlíně

Neděle 01. 05. 2016

Taneční skupina roku - Mistrovství Moravy - děti

Mistrovství Moravy Taneční skupiny roku dětí ve Zlíně

Pondělí 02. 05. 2016

Změna tréninků

Mimořádná změna tréninků

  • 16:00 - 18:30 -> Show V3
  • 18:00 - 20:30 -> Best Age

Ruší se Street V1 a V2 Parket i Show

Úterý 03. 05. 2016

Změna tréninků

Mimořádná změna tréninků

  • 11:00 - 13:00 -> Parket V3
  • 16:00 - 17:00 -> Parket V1
  • 17:00 - 19:30 -> Street V3

Show V1 se ruší

Středa 04. 05. 2016

Změna tréninků

Mimořádná změna tréninků

  • 16:00 - 18:30 -> Street V3
  • 18:00 - 20:30 -> Best Age

Gymnastika je.

Čtvrtek 05. 05. 2016

Změna tréninků

Mimořádná změna tréninků

  • 16:30 - 18:30 -> Show
  • 18:30 - 20:30 -> Parket V3

Ruší se Mini, Show i Parket V1.

Gymnastika je.

Sobota 07. 05. 2016

Mistrovství ČR FTM SUT - mládež a senioři

Mistrovství České republiky Festivalu tanečního mládí Svazu učitelů tance - kategorie mládež a senioři

Sobota 21. 05. 2016

Dance Evolution

Taneční soutěž Dance Evolution

Sobota 21. 05. 2016 - Neděle 22. 05. 2016

Mistrovství ČR FTM - děti a junioři

Mistrovství České republiky Festivalu tanečního mládí Svazu učitelů tance - kategorie děti a junioři

Čtvrtek 26. 05. 2016

Trénink Best Age

Trénink Best Age od 18:00 do 19:30

Středa 01. 06. 2016

Ukazovací trénink

Ukazovací trénink na zkoušky od 16:30

Čtvrtek 02. 06. 2016

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Mini, V1 a Best Age

Pátek 03. 06. 2016

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky V2 a V3

Neděle 05. 06. 2016

20. ročník regionální přehlídky pohybových tanců Pohyb je život

20. ročník regionální přehlídky pohybových tanců "Pohyb je život!!!"

Úterý 07. 06. 2016

Trénink Mini

Trénink Mini před sobotním Mistrovstvím ČR od 16:30 do 18:00

Čtvrtek 09. 06. 2016

Ukazovací trénink

Ukazovací trénink na zkoušky od 18:00

Čtvrtek 09. 06. 2016

Trénink Mini

Trénink Mini před sobotním Mistrovstvím ČR od 16:30 do 18:00

Sobota 11. 06. 2016

Mistrovství ČR FTM SUT - Mini

Mistrovství České republiky Festivalu tanečního mládí Svazu učitelů tance - kategorie miniděti

Středa 15. 06. 2016

Ukazovací trénink

Ukazovací trénink na zkoušky od 18:00

Středa 22. 06. 2016

Gymnastika V2

Hodina gymnastiky - příprava na koncert pro V2

Středa 22. 06. 2016

Úklidová brigáda

Než se všichni rozprchneme na prázdniny, je opět potřeba udělat v EDENu trochu pořádek.... Sraz v 15:30!

Čtvrtek 23. 06. 2016

Gymnastika V1

Hodina gymnastiky - příprava na koncert pro V1

Čtvrtek 23. 06. 2016

Generálka koncertu

Generální zkouška pátečního koncertu

Pátek 24. 06. 2016

Závěrečný taneční koncert

Již tradiční taneční koncert, na který si naši tanečníci připravují vlastní zkoušky

Sobota 20. 08. 2016 - Sobota 27. 08. 2016

Letní taneční soustředění

Letní taneční soustředění

Úterý 04. 10. 2016

Schůzka rodičů V1

Schůzka rodičů kategorie V1 od 17:00

Středa 05. 10. 2016

Schůzka rodičů V2

Schůzka rodičů kategorie V2 od 17:30

Čtvrtek 06. 10. 2016 - Pátek 07. 10. 2016

Taneční prázdniny

Z důvodu konání voleb v našich tanečních sálech budeme mít nedobrovolné taneční prázdniny

Sobota 08. 10. 2016

Workshop s J.K Sanchezem - 1. lekce

Workshop s J.K Sanchezem pro veřejnost

Sobota 08. 10. 2016

Workshop s J.K Sanchezem - 2. lekce

Workshop s J.K Sanchezem pro veřejnost

Neděle 09. 10. 2016

Workshop s J.K Sanchezem

Celkem 3 lekce s J.K Sanchezem pro tanečníky TS FREE DANCE

Úterý 11. 10. 2016

Schůzka rodičů Mini

Schůzka rodičů kategorie Mini od 17:00

Čtvrtek 13. 10. 2016

Focení tanečníků

Focení všech! tanečníků FREE DANCE od 17:00

Středa 26. 10. 2016

Mimořádný trénink Best Age

I když máme prázdniny, pro velký zájem si Best Age dá trénink... Ve středu od 18:30 nástup...

Středa 26. 10. 2016 - Pátek 28. 10. 2016

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny dodržujeme i u nás ve FREE DANCE, aby si všichni tanečníci mohli řádně odpočinout

Sobota 29. 10. 2016

Vystoupení na Palačinkovém večeru

Vystoupení na Palačinkovém večeru

Pondělí 31. 10. 2016 - Pátek 04. 11. 2016

Týden otevřených sálů

Přijďte se podívat jak u nás probíhá taneční výuka.

Pátek 04. 11. 2016 - Neděle 06. 11. 2016

Dance Life Expo

Jedinečné spojení tanečního festivalu a veletrhu určeného pro aktivní tanečníky i širokou veřejnost

Pátek 11. 11. 2016

Vystoupení na věnečku

Vystoupení na věnečku

Sobota 12. 11. 2016

Vystoupení na věnečku

Vystoupení na věnečku

Pátek 18. 11. 2016

Vystoupení na věnečku

Vystoupení na věnečku

Neděle 20. 11. 2016

Vystoupení na věnečku

Vystoupení na věnečku

Čtvrtek 15. 12. 2016

1. Vánoční koncert

Již tradiční Vánoční koncert našeho tanečního studia - 1. repríza (včetně Mini kategorie)

Pátek 16. 12. 2016

2. Vánoční koncert

Již tradiční Vánoční koncert našeho tanečního studia - 2. repríza (bez Mini kategorie)

Sobota 07. 01. 2017

Vystoupení na plese Švehlovy střední školy

Vystoupení na plese Švehlovy střední školy v 'národě'

Sobota 14. 01. 2017

Vystoupení na plese "Pomáháme tancem"

Vystoupení na charitativním plese "Pomáháme tancem"

Pátek 27. 01. 2017

Vystoupení na plese Obchodní akademie

Vystoupení na plese Obchodní akademie

Sobota 04. 02. 2017

Vystoupení na maturitním plese Reálného gymnázia

Vystoupení na maturitním plese Reálného gymnázia

Úterý 31. 01. 2017 - Sobota 04. 02. 2017

Zimní taneční soustředění

Intenzivní taneční příprava než začne sezóna

Neděle 05. 02. 2017

Prodloužený trénink Best Age

Prodloužený trénink Best Age od 15:00 do 19:30

Pátek 10. 02. 2017

Vystoupení na plese GJW

Vystoupení na plese Gymnázia Jiřího Wolkera

Sobota 11. 02. 2017

Mimořádné tréninky Show V1 a V2

Mimořádné tréninky Show V1 a Show V2

Sobota 11. 02. 2017

Vystoupení na zahrádkářském plese

Vystoupení na zahrádkářském plese v Bedihošti

Neděle 12. 02. 2017

Soustředění MINI kategorie

Soustředění MINI kategorie v EDENu

Sobota 18. 02. 2017

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Parket V1, Parket V2 a Street V2

Sobota 18. 02. 2017

Vystoupení na sklářském plese

Vystoupení na sklářském plese

Neděle 19. 02. 2017

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Show V1, Street V3 a Best Age

Sobota 25. 02. 2017

Mimořádné tréninky Show a Street V1

Mimořádné tréninky Show a Street V1

Sobota 25. 02. 2017 - Neděle 26. 02. 2017

Soustředění MINI kategorie

Soustředění Mini kategorie v EDENu

Neděle 26. 02. 2017

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Parket V1, Street V3 a Best Age

Sobota 04. 03. 2017

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Parket V1, Show V1, Parket V3 a Street V3

Neděle 05. 03. 2017

Prodloužený trénink Best Age

Trénink Best Age mimořádně od 16:30

Úterý 07. 03. 2017

Pletení copánků - V2 a V3

Pletení copánků ( V2 a V3 ) od 15:00

Pátek 10. 03. 2017

Mimořádný tréninky Street V2

Mimořádný tréninky Street V2 od 14:00 do 16:00

Sobota 11. 03. 2017

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Mini, Show V1, Parket V1 a Parket V2

Neděle 12. 03. 2017

Mimořádný trénink Mini a Street V1

Mimořádný trénink Mini a Street V1

Neděle 12. 03. 2017

Mimořádné tréninky na ZŠ Vrahovice

Mimořádné tréninky ve vetší tělocvičně na ZŠ Vrahovice

Pátek 17. 03. 2017

Přesunutý trénink Mini

Trénink Mini mimořádně nebude ve čtvrtek, ale v pátek od 16:00 do 17:30

Pátek 17. 03. 2017

Mimořádný trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 17:30 do 19:30

Sobota 18. 03. 2017

Regionální kolo Festivalu Tanečního Mládí SUT

Regionální kolo soutěže Festival Tanečního Mládí, kterou pořádá Svaz Učitelů Tance

Středa 22. 03. 2017

Brigáda

Půl roku jsme makali na choreografiích, teď by to chtělo udělat pořádek v EDENu... Pojďme společnými silami uklidit naše taneční sály.

Pátek 24. 03. 2017

Mimořádný trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 17:00

Čtvrtek 30. 03. 2017

Posunutý trénink Show V1

Trénink Show V1 začne už v 16:00 (místo klasických 16:30)

Pátek 31. 03. 2017

Mimořádný trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 17:30

Pátek 31. 03. 2017

Přesunutý trénink Mini

Trénink Mini mimořádně přesunut ze čtvrtka na pátek.

Sobota 01. 04. 2017

BEST DANCE CUP

Nepostupová tanenčí soutěž BEST DANCE CUP

Neděle 02. 04. 2017

Regionální kolo Czech Dance Tour

Regionální kolo nové soutěže Czech Dance Tour

Pátek 07. 04. 2017

Vystoupení na plese ZŠ Melantrichovy

Vystoupení na plese ZŠ Melantrichovy

Čtvrtek 13. 04. 2017

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Show V1, Parket V1, Street V1, Street V2 a Street V3

Pátek 14. 04. 2017

Mimořádný tréninky Parket V3

Mimořádný tréninky Parket V3 od 17:00 do 18:30

Úterý 18. 04. 2017

Posunutý trénink Mini

Trénink Mini posunutý miořádně už na 16:00

Pátek 21. 04. 2017

Mimořádný trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 18:30 do 20:00

Sobota 22. 04. 2017

O pohár města Kunštátu a Letovic

VIII. ročník nepostupová taneční soutěž O pohár města Kunštátu a Letovic

Středa 26. 04. 2017

Mimořádný trénink Parket V1

Mimořádný trénink Parket V1 od 16:00 do 18:30

Čtvrtek 27. 04. 2017

Mimořádný trénink Parket V3 - Feminity

Mimořádný trénink na loňský Parket V3 - Feminity od 18:30 do 20:00

Pátek 28. 04. 2017

Mimořádný trénink Show V1

Mimořádný trénink Show V1 od 15:30 do 18:00

Středa 03. 05. 2017

Vystoupení na akci "Štěstí je stav mysli"

Vystoupení na akci "Štěstí je stav mysli"

Vystupují Street V1 a Parket V2

Pondělí 01. 05. 2017 - Pátek 05. 05. 2017

Rozvrh tréninků od 1. do 5. května

Rozvrh tréninků na týden 1. - 5. května.

V týdnu od 1. do 5. května nebudou probíhat tréninky podle rozvrhu...

Sobota 06. 05. 2017

Mistrovství ČR - Festivalu Tanečního Mládí SUT - dospělí

Mistrovství České Republiky soutěže Festival Tanečního Mládí, kterou pořádá Svaz Učitelů Tance pro kategorii dospělí.

Sobota 06. 05. 2017

RIGHT 2 DANCE

Nepostupová soutěž tanečních choreografií

Pondělí 08. 05. 2017

Mistrovství Moravy Czech Dance Tour

Mistrovství Moravy soutěže Czech Dance Tour

Čtvrtek 11. 05. 2017

Schůzka rodičů V1

Schůzka rodičů věkové kategorie V1 od 18:30

Pátek 12. 05. 2017

Schůzka juniorů

Schůzka juniorské věkové kategorie od 18:00

Úterý 16. 05. 2017 - Pátek 19. 05. 2017

Rozvrh tréninků před MČR

Rozvrh trénink od 16. do 19. 5.

Sobota 20. 05. 2017 - Neděle 21. 05. 2017

Mistrovství ČR

Mistrovský víkend... Během jednoho víkendu se zúčastníme dvou Mistrovství ČR ve třech městech

Středa 24. 05. 2017

Gymnastika V2

Gymnastika V2 od 16:00 do 17:00

Pátek 02. 06. 2017

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky před pódiovkama

Neděle 04. 06. 2017

Pohyb je život!

XXI. ročník otevřené regionální přehlídky pohybových skladeb

Středa 28. 06. 2017

Záverečný taneční koncert - středa

Již tradiční taneční koncert, na který si naši tanečníci připravují vlastní zkoušky

Čtvrtek 29. 06. 2017

Záverečný taneční koncert - čtvrtek

Již tradiční taneční koncert, na který si naši tanečníci připravují vlastní zkoušky

Pondělí 10. 07. 2017 - Pátek 28. 07. 2017

Příměstský tábor

Zveme Vás na tradiční příměstský tábor občanského sdružení EDEN of LIVE. Více informací a přihlášky zde

Neděle 20. 08. 2017 - Neděle 27. 08. 2017

Letní taneční soustředění

Letní taneční soustředění

Čtvrtek 07. 09. 2017 - Pátek 08. 09. 2017

Vystoupení na burze volného času

Vystoupení na burze volného času

Vystupují: Až do nebe, Youth, Forgiveness, Bad girls

Středa 27. 09. 2017

Schůzka rodičů kategorie Mini

Schůzka rodičů kategorie Mini

Středa 04. 10. 2017

Schůzka rodičů 3 - 5ti letých tanečníků

Schůzka rodičů 3 - 5ti letých tanečníků od 16:30

Neděle 15. 10. 2017

MY

Divadelní projekt tanečníků TS FREE DANCE a hostů k dvacetiletému výročí založení tanečního studia.

Pátek 27. 10. 2017

Workshop s Ondrou Krysmánkem

Workshop s Ondrou Krysmánkem - dvě lekce ve stylech Contemporary a House

Neděle 12. 11. 2017

Trénink na "MY"

Trénink na reprízu projektu "MY"

Čtvrtek 16. 11. 2017

Repríza projektu "MY"

Repríza projektu "MY" pro školy

Sobota 18. 11. 2017

Vystoupení na věnečku

Vystoupení na věnečku

Čtvrtek 23. 11. 2017

Trénink Až do nebe

Trénink Až do nebe (Parket V1) od 16:00

Čtvrtek 23. 11. 2017

Trénink Youth

Trénink Youth (Street V1) od 18:30 do 19:30

Pátek 24. 11. 2017

Trénink Bad Girls

Trénink Bad Girls(Street V2) od 15:30 do 17:00

Sobota 25. 11. 2017

Vystoupení na Palačinkovém večeru

Vystoupení na 3. Palačinkovém večeru

Neděle 26. 11. 2017

Vystoupení na věnečku

Vystoupení na věnečku

Pátek 01. 12. 2017

Rozsvícení Vánočního stromu

Rozsvícení na Vánočního stromu v Prostějov spojené s losováním dárků mezi tanečníky

Čtvrtek 14. 12. 2017

Vánoční koncert (s Mini)

Premiéra našeho letošního tradičního Vánočního koncertu včetně Mini kategorie

Pátek 15. 12. 2017

Repríza Vánočního koncertu (bez Mini)

Repríza letošního Vánočního koncertu včetně (bez kategorie Mini).

Pátek 12. 01. 2018

Ples Střední školy designu a módy

Vystoupení na plese Střední školy designu a módy

Sobota 13. 01. 2018

Vystoupení na plese v Otaslavicích

Vystoupení na plese v Otaslavicích

Sobota 13. 01. 2018

Vystoupení na plese Pomáháme tancem

Vystoupení na charitativním plese Pomáháme tancem

Pátek 19. 01. 2018

Ples Střední zdravotnické školy

Vystoupení na plese Střední zdravotnické školy

Sobota 20. 01. 2018 - Neděle 21. 01. 2018

Mimořádné tréninky V1

Mimořádné tréninky a spaní v EDENu pro V1

Pátek 26. 01. 2018

Ples Obchodní akademie

Vystoupení na plese Obchodní akademie

Neděle 28. 01. 2018

Mimořádný tréninky Parket V2

Trénink Parket V2 od 10:00 do 12:00

Neděle 28. 01. 2018

Mimořádný trénink Mini Show

Mimořádný trénink Mini Show

Středa 31. 01. 2018 - Sobota 03. 02. 2018

Soustředění hlavní kategorie

Zimní soustředění pro hlavní věkovou kategorii

Středa 07. 02. 2018 - Neděle 11. 02. 2018

Zimní taneční soustředění

Intenzivní taneční příprava před začátkem soutěžnísezóny.

Neděle 18. 02. 2018

Trénink Mini Show

Trénink Mini Show od 14:00 do 16:30

Neděle 04. 03. 2018

Trénink Show V1

Mimořádný trénink Show V1 od 14:00 do 17:00

Sobota 10. 03. 2018

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Show Mini, Parket V1 a Show V1

Neděle 11. 03. 2018

Mimořádné tréninky Mini, V1, Show V3 a Best Age

Mimořádné tréninky Mini, V1, Show V3 a Best Age

  • 09:00 - 12:00 -> Mini Show
  • 09:00 - 12:00 -> Street V1
  • 13:00 - 15:00 -> Show V1
  • 14:30 - 16>30 -> Parket V1
  • 15:30 - 18:00 -> Show V3
  • 16:30 - 19:30 -> Best Age

Sobota 17. 03. 2018

Mimořádné tréninky Parket V2 a Show V2

Mimořádné tréninky Parket V2 a Show V2

  • 09:30 - 12:30 -> Parket V2 (včetně kostýmovky)
  • 14:00 - 18:00 -> Show V2

Neděle 18. 03. 2018

Mimořádné tréninky Street V2 a Mini Show

Mimořádné tréninky Street V2 a Mini Show

  • 09:00 - 12:30 -> Street V2
  • 13:30 - 16:00 -> Show Mini

Pondělí 19. 03. 2018

Mimořádný trénink Mini Show

Mimořádný trénink Mini Show od 16:00 do 18:00

Úterý 20. 03. 2018

Mimořádný trénink Mini Show

Mimořádný trénink Mini Show od 16:00 do 18:30

Pátek 23. 03. 2018

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Mini, V1 a V2

Sobota 24. 03. 2018

Regionální kolo SUT

Mistrovství ČR taneční soutěže Festival tanečního mládí, kterou pořádá Svaz učitelů tance.

Neděle 25. 03. 2018

Mimořádný trénink Best Age

Mimořádný trénink Best Age od 13:00 do 18:00

Sobota 07. 04. 2018

BEST DANCE CUP

Celostátní nepostupová taneční soutěž pro amatérské i profesionální taneční kolektivy

Sobota 14. 04. 2018

Regionální kolo CZECH DANCE TOUR

Regionální kolo taneční soutěže CZECH DANCE TOUR

Neděle 29. 04. 2018

Regionální kolo SUT

Mistrovství ČR taneční soutěže Festival tanečního mládí, kterou pořádá Svaz učitelů tance.

Úterý 01. 05. 2018

Mimořádné tréninky

Mimořádné tréninky Mini, Show V1, Parket V1, Show V3, Parket V3 a Best Age

Sobota 05. 05. 2018

Mimořádné tréninky Mini, Show V2 a Best Age

Mimořádné tréninky Mini, Show V2 a Best Age

Neděle 06. 05. 2018

Mistrovství Moravy CZECH DANCE TOUR

Mistrovství Moravy taneční soutěže CZECH DANCE TOUR

Sobota 12. 05. 2018

Mistrovství ČR SUT - Mini

Mistrovství ČR kategorie Mini taneční soutěže Festival tanečního mládí, kterou pořádá Svaz učitelů tance.

Sobota 12. 05. 2018

RIGHT 2 DANCE

Taneční soutěž RIGHT 2 DANCE v Brně

Sobota 19. 05. 2018 - Neděle 20. 05. 2018

Mistrovství ČR SUT

Mistrovství ČR taneční soutěže Festival tanečního mládí, kterou pořádá Svaz učitelů tance.

Sobota 26. 05. 2018 - Neděle 27. 05. 2018

Mistrovství ČR CZECH DANCE TOUR

Mistrovství ČR taneční soutěže CZECH DANCE TOUR

Sobota 09. 06. 2018

Vystoupení na akci Maier "Family Open Day"

Vystoupení na akci Maier "Family Open Day"

Vystupují: You were right, Abnormal, Burleska

Neděle 10. 06. 2018

Pohyb je život

Regionální přehlídka Pohyb je život!

Pátek 24. 08. 2018 - Pátek 31. 08. 2018

Letní taneční soustředění

Kromě přípravy na novou taneční sezónu budeme na soustředění pracovat i na novém divadelním projektu, kterým odstartujeme letošní sezónu...

Pátek 02. 11. 2018

Zkouška projektu Stars

Zkouška na projekt Stars od 16:00 do 19:30 v EDENu

Sobota 03. 11. 2018

Zkouška projektu Stars - pokračování

Další část zkoušky na projekt Stars od 9:00 do 13:00 v EDENu

Sobota 10. 11. 2018

Vystoupení na IV. Palačinkovém večeru

Vystoupení na IV. Palačinkovém večeru

Neděle 11. 11. 2018

Generálka divadelního projektu

Generálka letošního divadelního projektu

Pondělí 12. 11. 2018

Stars

Nový divadelní projekt TS FREE DANCE

Neděle 25. 11. 2018

Loštické tancování 2018

Pohárová soutěž v předtančení tanečních kolektivů dětí, juniorů a mládeže

Pondělí 10. 12. 2018

Generálka projektu

Generálka projektu Stars od 16:30 v EDENu

Úterý 11. 12. 2018

Projekt "Stars"

Repríza projektu "Stars" pro školy.

Čtvrtek 20. 12. 2018

Vánoční koncert (bez Mini kategorie)

První kolo našeho letošního tradičního Vánočního koncertu ( bez Mini kategorie )

Pátek 21. 12. 2018

Vánoční koncert ( s Mini )

Druhé kolo letošního Vánočního koncertu - s Mini kategorií

Sobota 12. 01. 2019

Vystoupení na plese

Vystoupení na charitativním plese "Pomáháme tancem"

Pátek 18. 01. 2019

Vystoupení na plese

Vystoupení na plese Střední školy designu a mody

Pátek 25. 01. 2019 ( za 2 dny )

Vystoupení na plese

Vystoupení na plese Obchodní akademie

Neděle 27. 01. 2019 - Středa 30. 01. 2019 ( za 4 dny )

Zimní taneční soustředění

Intenzivní taneční příprava před začátkem soutěžní sezóny.

Pátek 22. 02. 2019 ( za 30 dní )

Vystoupení na plese

Vystoupení na plese armádního sbotu Olomouc

Pátek 01. 03. 2019 ( za 37 dní )

Vystoupení na plese

Sobota 23. 03. 2019 ( za 59 dní )

Regionální kolo SUT

Regionální kolo soutěže Festival tanečního mládí pořádané Svazem učitelů tance

Sobota 06. 04. 2019 ( za 73 dní )

Best Dance CUP

Celostátní nepostupová taneční soutěž

Neděle 07. 04. 2019 ( za 74 dní )

Regionální kolo Taneční skupiny roku

Regionální kolo postupové soutěže Taneční skupina roku

Sobota 13. 04. 2019 ( za 80 dní )

Regionální kolo Czech Dance Tour

Regionální kolo postupové soutěže Czech Dance Tour

Neděle 28. 04. 2019 ( za 95 dní )

Mistrovství Moravy Taneční Skupiny Roku

Mistrovství Moravy postupové soutěže Taneční Skupina Roku

Neděle 05. 05. 2019 ( za 102 dní )

Mistrovství Moravy Czech Dance Tour

Mistrovství Moravy postupové soutěže Czech Dance Tour

Sobota 11. 05. 2019 ( za 108 dní )

Mistrovství ČR SUT - Hlavní

Mistrovství České Republiky soutěže Festival tanečního mládí pořádané Svazem učitelů tance pro hlavní věkovou kategorii.

Sobota 11. 05. 2019 ( za 108 dní )

Mistrovství ČR SUT - Miniděti

Mistrovství České Republiky soutěže Festival tanečního mládí pořádané Svazem učitelů tance pro Mini kategorii.

Sobota 18. 05. 2019 - Neděle 19. 05. 2019 ( za 115 dní )

Mistrovství ČR SUT - Děti a Junioři

Mistrovství České Republiky soutěže Festival tanečního mládí pořádané Svazem učitelů tance pro kategorie Děti a Junioři

Sobota 25. 05. 2019 - Neděle 26. 05. 2019 ( za 122 dní )

Mistrovství ČR Czech Dance Tour

Mistrovství České Republiky postupové soutěže Czech Dance Tour

Pátek 31. 05. 2019 - Neděle 02. 06. 2019 ( za 128 dní )

Mistrovství ČR Taneční Skupiny Roku

Mistrovství České Republiky postupové soutěže Taneční Skupina Roku

zde